Haber Detayı
08 Ocak 2017 - Pazar 07:26 Bu haber 1409 kez okundu
 
‘Bir mont, bir bot’ kampanyasına siz de destek verin
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak İl Kadın Kolları ve İl Gençlik Kolları tarafından başlatılan "Bir Bot, Bir Mont" kampanyasına destek gittikçe büyüyor.
GÜNDEM Haberi
‘Bir mont, bir bot’ kampanyasına siz de destek verin

İmkanı olmayan çocuklar için başlatılan kampanyaya Bakırköy CHP Üyesi İşadamı Salih Fırat da destek verdi. İl Kadın Kolları Başkanı Merve Kır, Fırat’ın bağışladığı botlarla çektirdiği fotoğrafı sosyal paylaşım sitesinden paylaşarak işadamına teşekkür etti.

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Merve Kır, konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi; "Soğuk kış günlerinde, çocuklarımız için, ‘çocuklarımız üşümesin’ diye 'Bir Mont, Bir Bot Kampanyası’nı başlattık. Ulaşabildiğimiz kadar çocuğa ulaşma hedefimiz var. Sanal medyada bir kaç fotoğraf paylaşmamıza rağmen çok güzel tepkiler ve ilgi var. Bu yüzden çok mutluyuz. Kampanyamıza çok güzel destekler geliyor. Biz buradan öğretmenlere, okul müdürlerine ve velilere sesleniyoruz. Kırsal kesimde yaşayan ve bu tip ihtiyaçları olan çocuklarımızın bize ulaşmalarını sağlasınlar. Bu okulların yetkililerinin bize ulaşmalarını sağlamalarını istiyoruz. Biz ne kadar çok çocuğa ulaşabilirsek, bizin için o kadar iyi olacaktır. Zonguldak'taki herkesi bu güzel kampanyaya destek vermeye davet ediyoruz. Siparişlerini aldık. Köy okullarımızdan iki tanesinde haftaya dağıtımımız başlayacaktır. Umuyoruz sizlerde bu kampanyaya ilgi gösterir ve çocuklarımıza bir mutluluk, bir umut oluruz.” dedi.

Öznur GÜNEŞ

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Bir, mont,, bir, bot’, kampanyasına, siz, de, destek, verin,
Yorumlar
Haber Yazılımı