301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Haziran 2018 - Cumartesi 00:08 Bu haber 1231 kez okundu
 
Bir tek öğrencimizin geleceği bile siyasetten önemlidir
EĞİTİM Haberi
Bir tek öğrencimizin geleceği bile siyasetten önemlidir

CHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Ş. Sertan Ocakcı yaptığı yazılı açıklamada, yaklaşık 2,4 milyon gencin geleceğini ilgilendiren YKS için sınav oturumlarının 30 Haziran ve 1 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirileceğini bildirdi.
Ocakcı; “05 Haziran 2018 tarihinde Kdz.Ereğli'de gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mitingi için, Belediye başkanı Hüseyin Uysal'ın "19.00-00.00 saatleri arası halk otobüslerinin ücretsiz olacağını söylemişti. Bu hafta sonu yapılacak olan YKS sınavı öğrencilerimizin geleceği için önem arz etmektedir. Kdz. Ereğli Belediyesi ve başkanının miting için gösterdiği ücretsiz ulaşım hassasiyetini öğrencilerimize de göstermesini beklerdik.
Hiç bir halk otobüs esnafını da ekonomik olarak mağdur etmeden, belediye bütçesinden, halk otobüsleri ücretsiz yapılarak kent trafiğinin ve ses kirliliğinin de ortadan kaldırılmasına yardımcı olacak olan uygulamayı belediyemizden asli bir görev olarak beklerdik.
Ne yazık ki gördük ki; siyaset ve oy için yapılan ücretsiz ulaşım, geleceğimizin teminatı olan gençlerimize, öğrencilerimize ve ailelerine layık görülmemiştir. Bilmelerini isteriz ki, bizler için bir tek öğrencimizin geleceği bile siyasetten önemlidir.Sınava girecek olan öğrencilerimize başarılar diler, kentimizi sessizliğe davet ederiz.” dedi.

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bir, tek, öğrencimizin, geleceği, bile, siyasetten, önemlidir,
Yorumlar
Haber Yazılımı