google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
26 Haziran 2020 - Cuma 17:07 Bu haber 1304 kez okundu
 
“BİRİNİN BU ATEŞİ YAKMASI GEREK”
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Zonguldak Kömürspor’un Teknik Direktörü Serkan Afacan, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
SPOR Haberi
“BİRİNİN BU ATEŞİ YAKMASI GEREK”

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Zonguldak Kömürspor’un Teknik Direktörü Serkan Afacan, Federasyon’un müsabakaların oynanacağı yönündeki aldığı karar ile ilgili açıklamada bulundu. Serkan Afacan, her takım gibi kendilerinin de TFF’nin aldığı karara uyacaklarını ve Kömürspor yakışır futbol oynamaya devam edeceklerini ifade etti.

“HER ŞEYİN HAYIRLISI OLSUN”

Afacan, “Türkiye Futbol Federasyonu TFF 2.Lig ve 3.Ligi 18 Temmuz'da başlatma kararı aldı. Bizde her kulüp gibi bu karara uyacağız. Ama yaz ayında virüs döneminde bu iş nasıl olacak bilmiyorum. Oyuncuların sağlığı tehlikeye girmeyecek mi? Yaz sıcağında oynatmak bize mantıklı gelmiyor. Her kulüp gibi bizlerde oynanmaması için dilekçe verdik ama sonuç ortada. O yüzden her şeyin hayırlısı olsun. Çıkıp sahaya Zonguldak Kömürspor'a yakışır futbolumuzu ortaya koyacağız.” şeklinde konuştu.

“ŞEHİRDE POTANSİYEL VAR”

Yeni tesis yapılması gerektiğini vurgulayan Afacan, “Bana kalırsa artık Fener’de ki tesisin yıkılarak modern bir tesis haline dönüştürülmesi gerek. Oraya güzel halı sahası olan, içinde hamamı ve spor salonları olan bir tesis yakışır. Bunun içinde şehrin dinamiklerinin biran önce harekete geçmesi gerek. Şehirde potansiyel var. Birinin bu ateşi yakması gerek.” şeklinde konuştu.

“TAKIMA ARTI BİR GÜÇ VERECEK”

Zonguldak Kömürspor Teknik Direktörü Serkan Afacan, sahanın zeminin değişmesi ve antrenman sahasının yapılmasının Kömürspor'a çok şey katacağını belirterek, “Öncelikle Zonguldak Kömürspor için birşeyler yapmaya çalışan Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel'e teşekkür ediyoruz. Sahanın zeminin değişmesi ve antrenman sahası bizim olmazsa olmazlarımızdandı. Bu 2 sorunun çözülmesi takıma artı bir güç verecek.” dedi.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: “BİRİNİN, BU, ATEŞİ, YAKMASI, GEREK”,
Yorumlar
Haber Yazılımı