Haber Detayı
09 Temmuz 2018 - Pazartesi 17:23 Bu haber 953 kez okundu
 
“BİRLİKTEN GÜÇ VE KUVVET DOĞAR”
TFF 2. Lig ekiplerinden Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, açıklamalarda bulundu. Başkan Caner, tesis ve antrenman sahası ile ilgili bilgi verdi.
SPOR Haberi
“BİRLİKTEN GÜÇ VE KUVVET DOĞAR”

TFF 2. Lig ekiplerinden Zonguldak Kömürspor’da yeni sezon çalışmaları devam ediyor. Transfer hareketliliğinin yanı sıra tesis ve idman sahası konusunda da çalışmalarını sürdüren ve bu eksikleri gidererek yeni sezona başlamak isteyen Zonguldak Kömürspor yönetimi sezona daha iddialı girmeyi amaçlıyor. Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, transfer çalışmaları, tesis ve idman sahası ile ilgili açıklamalarda bulundu. İç transfer çalışmalarının sona erdiğini ifade eden Başkan Caner, dış transferde ise Okan Eken ile kesin olarak anlaştıklarını vurguladı. Başkan Caner öte yandan önümüzdeki günlerde Zonguldak Milletvekilleri ile Zonguldak Kömürspor yönetiminin bir araya geleceklerini belirterek konuyla ilgili bilgi verdi.

“ONUR İLE AYRINTILI GÖRÜŞMELERİMİZ DEVAM EDİYOR”

Transfer çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Caner, taraftarın en çok merak ettiği oyuncular Okan Eken ve Onur Eriş ile ilgili bilgi verdi. Başkan Caner, iç transfer çalışmalarının sona erdiğini ifade ederek, “2018-2019 Futbol sezonu için teknik direktörümüz Cahit Terzi ve yönetim anlamında iyi bir takım oluşturmaya çalışıyoruz. Öncelikle iç transferden başladık. İçerde ki oyuncularla anlaşma yoluna gidiyoruz. Bizde oynayıp da Keçiörengücüspor’a verdiğimiz Okan kardeşimizle de anlaştık. Onunla ilgili bazı işlemler var onları hallediyoruz. Onur’la da ayrıntılı görüşmeler yapıyoruz. Amacımız eski güçlü kadromuzu tekrar bir araya getirebilmek. Onun için yönetim anlamında elimizden geleni yapıyoruz.” şeklinde konuştu.

“ANTRENMAN VE TESİS SORUNUNU ACİL OLARAK ÇÖZMEMİZ GEREK”

Zonguldak Kömürspor Kulübü’nün en büyük eksiği olan tesis ve idman sahası konusunda da bilgi veren başkan Süleyman Caner,  “Tesis ve antrenman sahası ile ilgili Üzülmez’le ilgili çalışmalar devam ediyor. Başbakanlıktan olur yazısı bekliyoruz. Burada tabi antrenman ve tesis sorununu acil olarak çözmemiz gerek. Bunun için önceliğimiz Bakacakkadı olarak düşüncemiz var. Bunun için çalışmalarımız devam ediyor. Tesisi oraya alarak antrenman sahası olarak da orayı düşünüyoruz.” dedi.

“BÖLGE MİLLETVEKİLLERİMİZİ DAVET EDECEĞİZ”

Zonguldak Kömürspor yönetimi Cuma günü bir araya gelerek, önümüzdeki sezon hedeflerinin ve kulüp eksiklerinin konuşulduğu bir toplantı gerçekleştirdi. Kulüp binasında basına kapalı gerçekleşen toplantıda Zonguldak milletvekilleri ve Zonguldak Kömürspor yönetiminin bir araya gelebilmesi ve sorunların dile getirilmesi kararı alındı. Konuyla ilgili bilgi veren Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, “Bu hafta veya önümüzde ki hafta Cumartesi günü yönetici arkadaşlarla bir kahvaltı yapmayı düşünüyoruz. Bölge milletvekillerimizi davet edeceğiz. Orada Zonguldak Kömürspor yararına milletvekillerimizle düşünce alışverişinde bulunacağız. Bir araya gelmemizde her zaman güç kuvvet doğar. Zonguldakspor’u hak ettiği yerlere çıkarmak için elimizden geleni yapacağız.”şeklinde konuştu.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: “BİRLİKTEN, GÜÇ, VE, KUVVET, DOĞAR”,
Yorumlar
Haber Yazılımı