Haber Detayı
12 Nisan 2019 - Cuma 14:22 Bu haber 5850 kez okundu
 
“BİZE VERDİKLERİ DESTEK BOŞA ÇIKMAYACAKTIR”
SİYASET Haberi
“BİZE VERDİKLERİ DESTEK BOŞA ÇIKMAYACAKTIR”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Varol Demirköse, 7 bölgede toplam 17 tane belediye meclis üyeliği aldıklarını söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Demirköse, MHP olarak belediyelerin yaptığı her hizmetin, her işin takipçisi ve destekçisi olacaklarını da belirterek açıklamalarda bulundu.

Demirköse yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Öncelikle 31 Mart seçimlerinin Zonguldak’ımız için hayırlar getirmesini diliyoruz. Bizim gündemimizde şu andan itibaren seçim yok, seçimden sonraki süreçte Zonguldak’ın beldelerine ve ilçelerine nasıl hizmet ederiz, o var. Milliyetçi Hareket Partisi olarak bizler seçim sonuçlarını değerlendirerek halkımızın bize teveccühü ile Belediye Başkanlığı ve il genel meclisi üyeliği olmasa bile 7 bölgede toplam 17 tane belediye meclis üyeliği vererek denetim ve kontrol görevini vermiştir. Biz arkadaşlarımızla birlikte belediyelerin yaptığı her hizmetin, her işin takipçisi ve destekçisi olacağız, kontrolü olacağız ve her yapılan doğru işte de faydamız olacaktır. Halkımızın bize verdiği destek ve karar bizim başımızın tacıdır. Şu saatten sonra artık Zonguldak'ta Milliyetçi Hareket Partisi her noktada denetim ve kontrol görevini yapacaktır. Biz, bize destek olan veren ve vermeyen herkese teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki süreçte te Zonguldak’ın faydasına ne olacaksa buna bizimde katkımız olacaktır, bundan halkımızın Emin olmasını istiyoruz.

Zonguldak merkezde 2 belediye meclisi, Elvanpazarcık beldemizde 3 Belediye Meclis üyemiz, Saltukova beldemizde 2 Belediye meclis üyemiz, Çatalağzı'nda 2 tane belediye meclis üyemiz, Ormanlı beldemizde 2 tane belediye meclis üyemiz ve Gülüç beldemizde de 2 tane belediye meclis üyemiz var. Daha önceki dönemlerde sadece Karaman ve Ormanlı beldelerimizde vardı ama bu dönemde ise arkadaşlarımız 7 bölgede temsil hakkını elde etmişlerdir. Bu temsil etme hakkı elde etmesinde bize destek olan herkese teşekkür ediyoruz ve şuna inansınlar bize verdikleri destek boşa çıkmayacaktır” Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: “BİZE, VERDİKLERİ, DESTEK, BOŞA, ÇIKMAYACAKTIR”,
Yorumlar
Haber Yazılımı