google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
12 Ocak 2020 - Pazar 12:52 Bu haber 1989 kez okundu
 
“BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN GÜZEL ŞEYLER OLACAK”
Zonguldak Veteranlar Masa Tenisi Derneği tanıtım ve tanışma toplantısı düzenledi
SPOR Haberi
“BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN GÜZEL ŞEYLER OLACAK”

Zonguldak'ta ilk kez kurulan ZONTESK Masa Tenisi Derneği tarafından Manolya Park Big Mamas Cafe'de tanıtım ve tanışma kahvaltısı düzenlendi.  

Düzenlenen etkinliğe Çalışma ve İş-Kur İl Müdürü Gönül Demirsu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, Zonguldak Veteranlar Masa Tenisi Derneği Başkanı Dr. Salih Çeter, Başkan Yardımcısı Alemdar Berberoğlu, dernek yönetim kurulu üyeleri, masa tenisi antrenörleri, sporcular ve çok sayıda davetli katıldı. Etkinlikte derneğin faaliyetleri ve hedefleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

ÇEÇEN: " YETENEKLI 3 TANE MILLI OYUNCUMUZ VAR "

Dernek çalışmaları hakkında bilgi veren Zonguldak Veteranlar Masa Tenisi Derneği Başkanı Dr. Salih Çeter, “Zonguldak Masa Tenisi Spor Kulübü Derneği’nin tanışma ve kaynaşma kahvaltısı olarak düzenledik. Derneğimiz Ağustos 2019 tarihinde kuruldu. 4-5 aylık bir süreci var. Kuruluşumuzdan sonra kalıcı yönetimini seçerek göreve başladık. Bizim amacımız her yaşa uygun olan masa tenisini Zonguldak'ta yaygın hale getirmek. Bu sporu yapan hem kendi üyelerimize hemde çocuklarımıza daha iyi şartlarda bu sporu yapmları için bu derneği kurduk. Bir çok ilde olduğu gibi Zonguldak'ta da bölgesel ve ulusal turnuvalar düzenleyerek şehrimizi tanıtmak istiyoruz. Yetenekli 3 tane milli oyuncumuz var. Bu oyunculara katkı sağlamak istiyoruz. Şuanda 30 35 tane üyemiz var. Yıl sonunda bu sayıyı 300'lere çıkarmak istiyoruz. Sivil Toplum Kuruluşu olarak elimizden geleni yapacağız. Kamunun da bizlere desteği var. Sağolsun Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel'de bizlere gerekli desteği verecekler." şeklinde konuştu.

BERBEROĞLU: “GÜZEL ŞEYLER OLACAK”

Yıllık 50 bin lira bir bütçe oluşturarak gençlere destek olacaklarını belirten Zonguldak Veteranlar Masa Tenisi Derneği Başkan Yardımcısı Alemdar Berberoğlu, ''Dr.Salih Çeter Başkanlığında bu dernek kuruldu. Ama çok iyi bir yapıya sahip. Güzel bir yönetim kurulu üyeleri var. Her biri gönüllü olarak bu işin içerisine girdi. Zonguldak Gençlerine ve Veteranlarına faydalı olmak amacıyla bu derneği kurduk. Masa Tenisi İl Temsilciliği, Geçlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Valilik ve STK'lar olarak bizler birliktelik olursa bu tenis derneğini bir yere getiririz. Bu birlikteliğin ilk tanışması olarak bu kahvaltıyı düzenledik. 60'ya insan var burada gelenler burada son derece samimi inşallah çoğalacağız. Yıllık 50 bin lira gibi bir bütçe oluşturarak çocuklarımıza destek olacağız. Bizi izlemeye devam edin güzel şeyler olacak.” dedi.

YÜKSEL: " GÜZEL BASAMAKLAR ATARAK GÜZEL ŞEYLER YAPACAĞIZ "

Tanıtım ve tanışma kahvaltısı etkinliğinde konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, ''Derneğimizin dayanışma ve kaynaşma kahvaltısında biraraya geldik. Zonguldak ilinde masa tenisi adına çok güzel faaliyetler yapan bir dernek. Birlikte el ele vererek 2020 yılında güzel basamaklar atarak güzel şeyler yapacağız." ifadelerine yer verdi.  

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: “BİZİ, İZLEMEYE, DEVAM, EDİN, GÜZEL, ŞEYLER, OLACAK”,
Yorumlar
Haber Yazılımı