BOZDUR DOLARI, AL GÖMLEĞİ google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
ŞAMPİYONLUĞA İNANDILAR
ŞAMPİYONLUĞA İNANDILAR
Haber
20 Ağustos 2018 - Pazartesi 09:15 Bu haber 10438 kez okundu
 
BOZDUR DOLARI, AL GÖMLEĞİ
EKONOMİ Haberi
BOZDUR DOLARI, AL GÖMLEĞİ

Zonguldaklı bir esnaf vatan, millet için ekonomik krize, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek ve Amerikan Başkanı Donald Trump’a ders vermek öyle bir için kampanya başlattı ki; Mağaza sahibi Ahmet Uzun,  yüz dolar bozdurana gömlek hediye ediyor.  Kampanyayı duyan çok sayıda kişi mağaza önünde sıraya girdi.

Ahmet Uzun, dolar 5 TL’nin altına düşünceye kadar desteğini sürdürecek. Yükselirse farklı farklı destek kampanyaları uygulayacağını belirten Ahmet Uzun,  “Yeter ki ekonomik kriz sona ersin, vatan kurtulsun” dedi. Türkiye’nin çeşitli illerinden çok sayıda makbuz geldi.

HABER: Muhammet KARAPINAR

Zonguldak Emral Çarşısı esnaflarından Barkot mağazası sahibi Ahmet Uzun, Ekonomik krize ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermek amacıyla getir dolar bozdurma makbuzunu al gömleğini kampanyası başlattı.

 Ahmet Uzun’un başlattığı kampanya Türkiye ve Zonguldak örnek kampanya olarak gösterilirken kutlama mesajlarına cevap vermekte zorlanmaya başladı.

 Vatan, Millet kurtulursa ben daha çok kazanırım diyen Emral Çarşısı esnaflarından Barkot mağazası sahibi Ahmet Uzun, “ Dolar bozdurana bayramlık gömlek bedava. Sürekli yükselen doları düşürmek ve devletimize sahip çıkmak için böyle bir örnek davranış başlattım. Dolarını bozduran istediği gömleği ve tişörtü bedava alıp götürüyor.  Bozdurduğu yüz doların makbuzunu ismiyle birlikte getirene veriyoruz. Ülkeye hizmet, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek için böyle bir karar aldım. Başlattığı kampanya ekonomik kiriş sona erinceye kadar devam edecek. Dolar 5 TL’nin altına düşünceye kadar devam edecek.  Dolar yükselirse farklı destek kampanyalarıyla desteğimi sürdüreceğim. Şu ana kadar Zonguldak’ta yüz gömlek verdim ve İl dışından sosyal medya aracılığı ile makbuzunu gönderenlere de gömlek gönderdim.  Gönderme kargosu da bana ait. Vatan, millet için  malı feda etmeye hazırım . Yeter ki ekonomik kriz sona ersin, vatan kurtulsun” dedi.

AYDIN; BU DESTEĞİ ÖRNEK DAVRANIŞ OLACAK

Makbuz karşılığı iki gömlek alan Orhan Aydın, “ İki yüz dolarımı bozdurdum ekonomiye katkı vermek için.  Ahmet Uzun, esnafı kutluyorum. İnşallah bu desteği örnek davranış olur. Kampanyalar büyür ve dolar desteği artar”  dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BOZDUR, DOLARI,, AL, GÖMLEĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı