Haber Detayı
12 Şubat 2019 - Salı 16:58 Bu haber 3585 kez okundu
 
‘BU SEÇİMLERİN FAVORİSİ BİZİZ’
MHP adayı Ayan, Merkez ve Emral Çarşısı esnaflarından destek istedi.
SAĞLIK Haberi
‘BU SEÇİMLERİN FAVORİSİ BİZİZ’

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Zonguldak Belediye Başkan adayı Hamdi Ayan, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde çalışmalarını hızlandırdı.

MHP adayı Ayan Merkez Çarşısı, Emral Çarşısı ve Çakmak İşhanı’nda faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek, destek istedi.

Beraberinde MHP Merkez ilçe Başkanı Niyazi Kıransoy, İl Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner ve partililerle birlikte esnafları ziyaret Beraberinde Merkez ilçe Başkanı ederek, seçimin favorisi olduklarını söyledi.

MHP’nin 50 yıllık bir parti olduğunu belirten Ayan,  geçtiğimiz hafta sonu partisinin 50. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla Adana’ya gittiğini de ifade ederek, “Milliyetçi Hareket Partisi, şanlı ve şerefli bir 50 yılı geride bıraktı. Biz bu siyasi tarihimizin özellikle son 30 yılda partimize ve milletimize hizmet etme şansını bulduk. Milliyetçi Hareket Partisi, Türk milletini hiçbir zaman yalnız bırakmamış, alternatifsiz de bırakmamış bir yarım asrı geride bırakıldı. İnşallah Türk devleti ebed müddet yaşayacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi ebed müddet milletine yine karşılıksız çalışmaya devam edecektir. Bu kapsamda biz de Adana’daki kutlamalarda yerimizi aldık. Kutlu gün de orada olmayı tercih ettik. Tabii ki, orada görüşmeler de yaptık. Aynı zamanda Zonguldak’a Genel Başkan vekilimiz Levent Bülbül beyefendi ve Merkez yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız görevlendirildi. Bundan sonra Çalışma kapsamı içerisinde Bunlar da yer alacaktır” dedi.

“HALKIMIZIN DESTEĞİ BİZİ MUTLU EDİYOR”

Seçim çalışmaları ile ilgili de konuşan MHP Zonguldak Belediye Başkan adayı Hamdi Ayan, “Bugün dediğim gibi Merkez çarşısı esnaflarını geziyoruz, arkasından da diğer çarşıları ziyaret edeceğiz. Buralarda vatandaşlarımızın beklenti ve taleplerini almaya devam edeceğiz. Halkımızdan daha yoğun bir destek aldığımızı görüyoruz Bu bizi mutlu ediyor.”   

AYAN’DAN ANKET TEPKİSİ

Seçim tarihi yaklaştıkça kamuoyuna bazı anketlerin yansıdığını ve MHP’nin de bu yarışta iddialı bir parti olduğunu kaydeden Ayan, yapılan anketlerin kafa karıştırmaktan ibaret olduğunu ifade ederek,

“Fakat bu seçim döneminde sürekli bir kamuoyu araştırması yapıldığını ve bunların basında da sürekli yer aldığını görüyoruz. Bunlar tabii ki olacak şeyler her zaman olmuştur. Fakat burada şunu yapmak lazım, ‘bu anketi yapan firma kimdir, finansı kimden, hangi mahallelerde kaç kişi üzerinden yapılmıştır, bu anketlere katılan vatandaşlarımızın adı ve soyadı var mıdır’. Bunlar önemli yoksa herkes önüne gelen bir anket açıklaması yapabilir. Dolayısıyla Bu meclis aritmetiği yapılacağı şu günlerde dediğim gibi bunların bir kaynağı olmalı. Özellikle söylüyorum; finansmanın kim olduğu, hangi mahallede kaç kişi üzerinde yapıldığı ve bu ankete katılanların adı soyadı belli midir bunlara dikkat etmek lazım. Anketlerde bunların da yazılmasında fayda olduğunu belirtmek istiyorum. Tabii ki bu anketlerden ziyade asıl anket 31 Mart'ta sandıktan çıkacak olan ankettir. Hiçbir tereddüt, hiçbir kuşkumuz yoktur ki, Milliyetçi Hareket Partisi adayı Hamdi Ayan ve ekibi olarak bu seçimlerin favorisi ve önde olan da biziz. Diğer çalışmalar bizi bu yolumuzdan yıldıramaz moralimizi bozamaz. Biz bu konularda tecrübeli insanlarız, biz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Zonguldak'ta bir boşluk var, Zonguldak yönetiminde eksik ve aksamalar var. Biz bunları tamamlamaya geliyoruz ve Zonguldak’ın buna ihtiyacı olduğundan dolayı buraya geliyoruz” diye ifade etti.
 

Haber: Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘BU, SEÇİMLERİN, FAVORİSİ, BİZİZ’,
Haberin Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı