“BU TAKIM AHMET’İN, MEHMET’İN TAKIMI DEĞİL!” google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
14 Eylül 2020 - Pazartesi 13:53 Bu haber 1170 kez okundu
 
“BU TAKIM AHMET’İN, MEHMET’İN TAKIMI DEĞİL!”
Zonguldak Kömürspor’un tecrübeli kalecisi Sinan Ören, yeni sezon öncesinde açıklamalarda bulundu. Sinan Ören, şehrin takıma sahip çıkması gerektiğini ifade ederek, “Bu takım Ahmet’in, Mehmet’in takımı değil bu takım Zonguldak’ın takımı.” dedi.
SPOR Haberi
“BU TAKIM AHMET’İN, MEHMET’İN TAKIMI DEĞİL!”

Misli.com 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Zonguldak Kömürspor, 2020-2021 Futbol Sezonu’nun başlamasına sayılı günler kala çalışmalarını sürdürüyor. Yeni sezon öncesinde çalışmalar hakkında bilgi veren Zonguldak Kömürspor’un kaptanı kaleci Sinan Ören, zor bir süreçte olduklarını belirterek, “Ekstra efor sarf ettik,  ekstra antrenmanlar yaptık. Bu dönemlerde aşırı yüklenmeler, sakatlıklar olmadı. Bilinçli bir şekilde gittik çünkü.” dedi. Ören öte yandan şehrin Zonguldak Kömürspor’a sahip çıkması gerektiğini vurguladı.

“BİLİNÇLİ BİR ŞEKİLDE GİTTİK”

Kaptan Sinan Ören, “Camiamız zor günlerden geçiyor, bizde sahip çıkmak için buradayız. Takım kaptanı olarak bende gereken desteği vermek için buradayım. Yeni ve zor bir süreçteyiz. Ama burada mazeretlere sığınmaya gerek yok bence. Bizim mazeretleri nasıl aşabiliriz nasıl üretebiliriz konusunda ilerlemeliyiz. Bu doğrultuda yeni bir teknik ekip geldi hocalarımıza çok güveniyoruz kısa sürede bizim için lige hazırlanmakta zor bir durum. Ekstra efor sarf ettik,  ekstra antrenmanlar yaptık. Bu dönemlerde aşırı yüklenmeler, sakatlıklar olmadı. Bilinçli bir şekilde gittik çünkü.  Şu bir gerçek; takımımızı daha iyi seviyelerde görmek istiyorsak daha iyi olmalıyız.” şeklinde konuştu.

“BİRİLERİNİ YANIMIZDA GÖRMEK BİZİ MUTLU EDİYOR”

Zonguldak Kömürspor’a sahip çıkılması gerektiğini vurgulayan Ören, “ Bas bas her zaman bağırıyorum ben bir Eskişehirli iken, Zonguldakspor’a bu kadar sahip çıkmaya çalışıyorken Zonguldakların kat kat sahip çıkmaları gerekiyor.  Başta mülki amirler vatandaşlar seçmişler bu oluşumlar beraber sizlerde dâhil hep beraber bu takımı güçlendirmek istiyoruz.  Biz bu doğrultuda saha içinde elimizden geleni yapacağız. Saha dışından da destekleri bekliyoruz. Gerçekten birilerini yanımızda görmek istiyoruz.  Tekrar söylüyorum bu takım Ahmet’in, Mehmet’in takımı değil bu takım Zonguldak’ın takımı Zonguldakspor.  Bu takım ne kadar üst taraflara giderse herkes kazanacak, herkes mutlu olacak. Daha iyi ve daha fazla insanlarla muhatap olacaklar.  Bu birlik ve beraberlik mesajı vermek istiyorum.  Birilerini yanımızda görmek bizi mutlu ediyor. İnşallah sizler gibi büyüklerimizi de bize destek verirler ve Zonguldakspor’u en iyi yerlere taşırız.” dedi.

“EN İYİ MERTEBEDE BİTİRMEK İSTİYORUZ”

Ören açıklamalarının son kısmında taraftarlara seslenerek, “Taraftarlar varsa, takım var.  Biz hepimiz bir bütünüz. Taraftar futbolcu yönetim ayrıştırmayız. Biz bütünüz.  Hep birlikteyiz, hep beraberiz.  Ben zor durumda bu takıma sahip çıkmak istedim işin gerçeği şahsi olarak konuşuyorum.  Zonguldakspor bana emek verdi ben de Zonguldak spora emek verdim. Ayrılan arkadaşlarımız oldu onlara saygı duyuyorum.  Teknik Direktörde ayrıldı yapacak bir şey yok önümüze bakmak zorundayız. Önümüzde önemli bir meşakkatli yol var. Bu yolu da takviyelerle inşallah en iyi mertebede bitirmek istiyoruz.” dedi.

 

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: “BU, TAKIM, AHMET’İN,, MEHMET’İN, TAKIMI, DEĞİL!”,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı