google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
04 Haziran 2020 - Perşembe 15:56 Bu haber 1934 kez okundu
 
ÇAĞLAYAN, ADAY OLMAYACAĞINI AÇIKLADI
SİYASET Haberi
ÇAĞLAYAN, ADAY OLMAYACAĞINI AÇIKLADI

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, AK Parti Genel Merkezi ile yaptığı görüşme sonrasından aday olmayacağını açıkladı.

“4'TE 4 YAPARAK GÖREVİMİZİ TAÇLANDIRDIK”

Çağlayan açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “ 17 Ekim 2017 yılında AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı emanetini aldık. Geçirdiğimiz süre içerisinde hamdolsun, emaneti en yukarıya taşıdık. Yerel seçimlerde bize bağlı olan tüm belediyeleri kazanıp 4'te 4 yaparak görevimizi taçlandırdık.

Bir dava şuuru ile çıktığımız yolda; Tüm teşkilatımız ile birlikte çok güzel anılar biriktirdik. Bu zaman içerisinde davamızın peşinde Sevdamız ile beklentisi olmadan gece gündüz çalışan tüm teşkilat üyelerimize teşekkür ediyorum. Sizler sayesinde büyük başarılara imza attık atmaya da devam edeceğiz.  Önümüzdeki süreçte önce şehrim önce partim diyerek aldığımız emaneti devretmeye karar verdik. Emanetin en yukarıda tutulabilmesi için mücadelemizi çalışmalarımızı tüm desteğimizi sürdüreceğiz. Bugün genel merkezimiz ile yaptığımız görüşme neticesinde tekrar aday olmamaya karar verdik. Bu süreçte bizlerin her zaman yanında olan ve destek veren genel merkez il koordinatörümüze, teşkilat başkan yardımcımıza ve Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir’e saygıyla teşekkür ederim. İl Başkanımız Sayın Zeki Tosuna ve nezdinde tüm kademelere teşekkür ederim.Evet Merkez İlçe Başkanlığına yeniden aday değiliz fakat bilinmesini isterim ki 2002 yılında sandık görevlisi olarak başladığımız partimizin ve inandığımız davanın, gönlümüzde hissettiğimiz sevdanın peşinde yolumuza devam edeceğiz.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇAĞLAYAN,, ADAY, OLMAYACAĞINI, AÇIKLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı