Haber Detayı
25 Mart 2020 - Çarşamba 14:08 Bu haber 762 kez okundu
 
ÇAKIR, BAŞHEKİM TÜRKELİ’Nİ ZİYARET ETTİ
GÜNDEM Haberi
ÇAKIR, BAŞHEKİM TÜRKELİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)  Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, Ereğli Devlet Hastanesi Başhekimi Vildan Türkeli’ni ziyaret ederek koronavirüs tedbirleri konusunda bilgi alış verişinde bulundu.

AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır beraberinde ilçe yönetim kurulu üyeleri Sakin Aslan Hasan Aksoy’la birlikte Ereğli Devlet Hastanesi Başhekimi Vildan Türkeli’ni makamında ziyaret etti.

Çakır ziyarette, ülkemizde de etkisini artıran korona virüsle mücadele kapsamında sağlık çalışanlarının gösterdiği olağanüstü çaba ve sorumluluğun takdire şayan olduğunu belirterek, aynı özveri ve sorumluluğu Ereğli Devlet Hastanesi çalışanları şahsında görmekten mutluluk duyduklarını belirtti.

 ÇAKIR: “VATANDAŞLARIMIZDAN TEK RİCAMIZ TÜM TEDBİRLERE RİAYET ETMESİ”

Başhekim Vildan Türkeli şahsında korona virüsle mücadelenin en ön saflarında gösterdikleri insani ve mesleki gayretten dolayı tüm sağlık çalışanlarına bir kez daha teşekkür ettiğini belirten Çakır, “Bizler de ulusal düzeyde bir seferberliğe dönüşen bu mücadelenin her aşamasında üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirirken başta sağlık çalışanlarımızın ihtiyaçları olmak üzere her zaman sorumluluk almaya hazırız. Herkesin de bu duyguyla hareket ettiğinin bilinciyle tüm vatandaşlarımızdan tek ricamız tüm tedbirlere riayet etmesi ve özellikle çok zorunlu olmadıkça evlerinden çıkmamalarıdır.” dedi.

TÜRKELİ: “VATANDAŞLARIMIZDAN TEK İSTEĞİMİZ BELİRLENEN KURALLARA UYMASIDIR”

Ereğli Devlet Hastanesi Başhekimi Vildan Türkeli’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, sağlık çalışanları olarak tek bir insanımızın bile bu süreçten en ufak bir zarar görmeden çıkması için büyük bir sorumlulukla görevimizin başındayız. Vatandaşlarımızdan tek isteğimiz belirlenen kurallara uymasıdır. Bunu yaptıkları takdirde bizim işimizi de önemli oranda kolaylaştıracaklardır.” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇAKIR,, BAŞHEKİM, TÜRKELİ’Nİ, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı