0
Haber Detayı
09 Kasım 2018 - Cuma 17:34 Bu haber 2610 kez okundu
 
ÇAMUR, BAŞVURU DOSYASINI GÖREN’E VERDİ
31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Kozlu’da Belediye Başkan adayı olacak aday adayları dosyalarını teslim ettiler. Başvuruda bulunan İsmail Ömer Çamur, ''Kozlu’da AK Parti bayrağı dalgalanacak '' dedi.
GÜNDEM Haberi
ÇAMUR, BAŞVURU DOSYASINI GÖREN’E VERDİ

Kozlu İlçe Eski Belediye Meclis üyesi ve başkan yardımcısı İsmail Çamur AK Parti'den 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Kozlu'ya Belediye Başkan aday adaylığı için müracaatını yaptı. İsmail Ömer Çamur yaptığı açıklamada “Kozlu'nun daha iyi hizmetlere layık. Kurucu başkanı olduğum AK Parti'den 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Kozlu'ya hizmet etmek için Belediye Başkan Aday adaylığımı açıklıyorum. Kozlu'da AK Parti bayrağı dalgalanacaktır. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın” dedi .Çamur, aday olamadığı takdirde ise seçilen arkadaşı destekleyeceğini belirterek, “Arkadaşlarımla birlikte 31 Mart yerel seçimlerine hızlı ve dolu bir şekilde hazırlandık. Gerek 2019 ve sonrası için dersimize çalıştık. Kozlu’mun gelişmesini hepimiz çok yakında takip ediyoruz. Kozlu’muz şuanda Zonguldak’ın en gözde yerleşim yeridir” ifadelerine yer verdi.

“ÇAMUR NERDEN ÇIKTI DİYE ALGILANMASIN”

Çamur; ”Biz asla ve asla partimizden kopmadık tüm seçimlerde partimizin yanında ve destekçisi olduk. Şimdi diyoruz ki, biraz daha çıtayı yükseltmek için şuana kadar yapılan Belediye Başkanlığı hizmetlerinin devamı olarak Kozlu’muzu çok daha ileriye getirmek için arkadaşlarımızla birlikte bu sürece hazırlandık. Teşkilatları önemsiyoruz Teşkilatla birlikte Kozlu’yu daha iyi bir yerlere taşımak için bu göreve talip olduk. Bizimle birlikte bu göreve talip olacak tüm arkadaşlara da başarılar diliyorum. Kim için hayırlısı ise ona nasip etsin. Bu konudaki hem teşkilat hem de teşkilat dışındaki arkadaşlarla çok iyi hazırlandık. Bununla ilgili çalışmaları ilerleyen zamanda sizinle paylaşacağız. Niyetimiz, gayemiz ve amacımız hizmetin en güzelini, en kalitesini en alasını yapmak memleketimizi devletimize ülkemize en güzel şekilde hizmet etmektir” şeklinde konuştu.

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇAMUR,, BAŞVURU, DOSYASINI, GÖREN’E, VERDİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı