Haber Detayı
23 Mayıs 2018 - Çarşamba 10:25 Bu haber 1161 kez okundu
 
Çaturoğlu: Gün birbirimizi eleştirme değil, kenetlenme günüdür
Çaturoğlu: Gün birbirimizi eleştirme değil, kenetlenme günüdür
SİYASET Haberi
Çaturoğlu:  Gün birbirimizi eleştirme değil, kenetlenme günüdür

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu,” Gün birbirimizi eleştirme değil, (onu da zamanı gelince elbette yapmalıyız) davamıza ve birbirimize sımsıkı sarılma ve kenetlenme günüdür. 27. Dönemde aday gösterilen arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi
AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, . 3 yılda 3 genel seçim, bir referandum ve bir darbe teşebbüsü görmemize rağmen Zonguldak ve ülkeye hizmet ettiklerini, etmeye de devam ettiklerini kendi döneminde programa aldıkları, yatırımlar, ihale ve projeleri de takip etmeye devam edeceklerini söyledi.
Yeni seçilecek vekillere de başarılar dileyen Çaturoğlu, “Aziz milletimize onların vekili olarak hizmet etme imkanını bize bahşeden yüce Rabbime hamdolsun. 25 ve 26. Dönem 2.Sıradan bizi Milletvekili seçerek TBMM’ye gönderen Zonguldaklı hemşerilerime ve bizlere güvenerek aday gösteren dünya mazlumların umudu sayın Cumhurbaşkanımıza, onun çalışma arkadaşlarına, gönül dostlarımıza, tüm teşkilatlarımıza ve halkımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. 3 yılda 3 genel seçim, bir referandum ve bir darbe teşebbüsü görmemize rağmen İlimize ve ülkemize hizmet ettik, ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz. Her açıdan Türk siyasi hayatında eşi benzeri görülmemiş bu zor dönem içerisinde programa aldırdığımız, projesini yaptırdığımız, ihalesine çıkılan, başlanılan ve devam eden projeleri yeni seçilecek arkadaşlarımızla paylaşıp hayata geçirilmeleri noktasında takip etmeye devam edeceğiz. Gün birbirimizi eleştirme değil, (onu da zamanı gelince elbette yapmalıyız) davamıza ve birbirimize sımsıkı sarılma ve kenetlenme günüdür. 27. Dönemde aday gösterilen arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Yeni dönemde gerek Cumhurbaşkanlığı gerek Parlamento seçimlerinde partimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Cenab-ı Allah yar ve yardımcımız olsun.
Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çaturoğlu:, , Gün, birbirimizi, eleştirme, değil,, kenetlenme, günüdür,
Yorumlar
Haber Yazılımı