Haber Detayı
12 Kasım 2015 - Perşembe 08:49 Bu haber 2722 kez okundu
 
Çaturoğlu: Sizi sırtımızda taşıyacağız
** AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, mazbatasını alarak milletvekilliğini resmen tescilledi. ** AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman ve partililer Zonguldak Adliyesine gelerek Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Yakup Kaya’dan mazbatasını alan AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’nu yalnız bırakmadılar. ** Çaturoğlu, mazbatasını aldıktan sonra yaptığı konuşmada: ‘İnşallah bugünlere kadar siz bizleri sırtında taşıdınız bundan sonra biz sizi sırtımızda taşıyacağız. Gece gündüz demeden elimizden ne geliyorsa sizler için, Zonguldak insanı için, memleketimiz için çalışacağız’ dedi.
- Haberi
Çaturoğlu: Sizi sırtımızda taşıyacağız

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, mazbatasını aldı. 
AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, İl Genel Meclisi Başkanı Vacid Durdubaş, 26. Dönem Zonguldak Milletvekili Adayları Akın Kaymak ev Aytekin Celal Kazancı, AK Partili Belediye Başkanları ve çok sayıda partililerle birlikte Zonguldak Adliyesine gelen AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Yakup Kaya’dan mazbatasını alarak milletvekilliğini resmen tescilledi.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, mazbatasını aldıktan sonra yaptığı konuşmada seçim öncesi emeği geçen herkese teşekkür etti.
Çaturoğlu: “1 Kasım seçimlerinin Zonguldak’ımıza, ülkemize, insanlık alemine inşallah hayırlar getirsin temennisiyle mazbatayı alıyorum. İnşallah bugünlere kadar siz bizleri sırtında taşıdınız bundan sonra biz sizi sırtımızda taşıyacağız. Gece gündüz demeden elimizden ne geliyorsa sizler için, Zonguldak insanı için, memleketimiz için çalışacağız. Bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Aslı Kilcioğlu

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çaturoğlu:, Sizi, sırtımızda, taşıyacağız,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Çaturoğlu: Sizi sırtımızda taşıyacağız
Çaturoğlu: Sizi sırtımızda taşıyacağız
Yorumlar
Haber Yazılımı