Haber
26 Haziran 2018 - Salı 13:02 Bu haber 2517 kez okundu
 
Çaturoğlu, Zonguldak halkından helallik diledi
SİYASET Haberi
Çaturoğlu, Zonguldak  halkından helallik diledi

26. Dönem Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu “Zonguldak Hakkından Helallik” diledi
Çaruoğlu “Ülkemizin bekası için gece gündüz demeden çalıştık. Zonguldak ve Zonguldaklı için özel kanunlar çıkarttık.” dedi.
Açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
24 Haziran 2015 yemin merasimi ile başlayan milletvekilliğim yine 24 Haziran 2018 seçimleri ile sona ermiştir.3 yıllık bu süre içerisinde şehrimiz, ülkemiz ve aziz milletimize hizmet ettik, etmeye de devam edeceğiz. Ülkemizin bekası için gece gündüz demeden çalıştık. Zonguldak ve Zonguldaklı için özel kanunlar çıkarttık. İlimizin kalkınması adına çeşitli altyapı ve üstyapı projelerini takip ettik, yenilerini kazandırdık. Siyasi tarihimizin en nazik ve spesifik bir dönemi olan bu süre esnasında 3 genel seçim,1 referandum geçirdik ve rabbimin izniyle hepsinden başarı ve zaferle çıktık.24 haziran 2018 seçimlerinde aday gösterilmedik diye küsmedik, kenara çekilmedik. Takdir böyleymiş dedik ve her zamankinden daha fazla çalıştık. Makam mevki demeden bizlerle birlikte gece gündüz demeden dur durak bilmeden aşkla ve şevkle çalışan tüm hemşehrilerimize teşekkürü bir borç bilirim. 
“Cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde sizlerle birlikte direndik ve kazandık. Darbecileri yendik”
Daha da önemlisi 15 Temmuz 2016'da tarihimizin en karanlık silahlı darbe teşebbüsüyle karşı karşıya kaldık. Daha Cumhurbaşkanımız halkı sokaklara davet etmeden çok evvel biz meydanlara indik. Yaklaşık yüz bin kişiye mesajla ulaşarak onları ülkemize sahip çıkmaya meydanlara davet ettik. Cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde sizlerle birlikte direndik ve kazandık. Darbecileri yendik.


“Telefonumuz ve kapımız 7/24 herkese açıktı.”
İnsanımızın her derdiyle dertlendik, derman olmaya çalıştık. Eksiğimizde olmuştur, fazlamız da. Hesabi değil, hasbi olmaya gayret ettik. Geriye doğru baktığımda yaptıklarımızın bir çoğunun semeresini dönemin hassasiyeti ve kısalığından dolayı önümüzdeki zaman diliminde ortaya çıkacak. olmasına rağmen müsterihim ve gururluyum. Dolu hem ilimiz, hem ülkemiz ve azizi milletimiz için çalıştık.
Bize sizlere hizmet etme imkanı veren Rabbime sonsuz şükürler olsun. Liderimiz Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ediyorum, cumhur ittifakına katılan MHP ve BP’den Allah (cc) razı olsun. Sizlere, aziz hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Bu süre zarfı içerisinde birlikte çalıştığım tüm teşkilat mensuplarımıza ve tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Son nefesimize kadar bu davanın neferi olmaya devam edeceğiz.
Seçimlerin ilimiz, ülkemiz, milletimiz, gönül coğrafyası ve tüm mazlumlar için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere ilimizden ve ülkemizden seçilen tüm milletvekili arkadaşlarımıza hayırlı olsun diyor, başarılar diliyorum.
Şimdi yeni bir döneme girdik. Yeni sistem tüm milletimiz için hayırlı olsun. Şimdi 81 milyonu kucaklama zamanı. Hakkını helal et Zonguldak.
Haber Merkezi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çaturoğlu,, Zonguldak, , halkından, helallik, diledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı