Haber Detayı
01 Şubat 2019 - Cuma 13:39 Bu haber 3781 kez okundu
 
ÇAYCUMA EMITT FUARINDA
Dünyanın dört büyük turizm fuarı arasında yer alan EMITT - Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde ziyaretçilere 23’üncü kez kapılarını açtı.
GÜNDEM Haberi
ÇAYCUMA EMITT FUARINDA

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde başlayan, dünyanın ve Türkiye'nin dört bir yanından tatil rotalarını aynı platformda bir araya getiren fuarın açılışı, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un katılımıyla yapıldı.

EMITT Turizm Fuarına katılan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ve birlikte fuarda görevli Çaycumalı kızlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. EMITT Fuarı ilk gününde vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

EMITT fuarında Prof. Metin Sözen ile görüşen Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı,  “Emitt Turizm Fuarında, bizim her daim rehberimiz olan Prof. Metin Sözen hocamızın standımıza ziyaretinden çok mutlu olduk. Hocamızla sohbetimizde Çaycuma için güzel konular ve projeler paylaştık. 450 den fazla üye Belediyesi olan Tarihi Kentler Birliğinin üyelerinin hepsiyle tek tek ilgilenen hocamızın, Çaycuma’daki gelişmeleri yakından takip ettiğini bugün bir kez daha anlamaktan haz duydum. Metin hocamız, memlekete “koruma kültürü ve bilincini” öğreten yaşayan bir abidedir” dedi.


Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇAYCUMA, EMITT, FUARINDA,
Yorumlar
Haber Yazılımı