0
Haber Detayı
09 Temmuz 2018 - Pazartesi 11:35 Bu haber 3489 kez okundu
 
Çaydeğirmeni hanımları Kapadokya’yı gezdi
KÜLTÜR Haberi
Çaydeğirmeni hanımları Kapadokya’yı gezdi

Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş’in desteği ile kültürel şehirlerimize düzenlenen gezilerimizde bu hafta durağımız Nevşehir oldu.
Çaydeğirmeni hanımları Kapadokya’daki tarihi ve turistik yerleri gezerek tarihi Nevşehir’i tanıma fırsatı yakaladılar.  Çaydeğirmeni Belediye Başkanımız başta olmak üzere gezide emeği geçen herkese teşekkürlerini sunan hanımlar, kültür ve medeniyetlerin buluşma noktası olan tarihi kent gezilerinin devamını bekliyoruz ve belediye başkanımıza bizlere Çaydeğirmeni Geziyor Projesini kazandırdığı için teşekkür ediyoruz, önceki gezilere katılım sağladığımız gibi bundan sonra yapılacak olan gezilere de katılım sağlamayı düşünüyoruz dedi.


Çaydeğirmeni Belediye Başkanımız Satılmış Gebeş; “ Her zaman kültürel değerlere sahip çıkan bir belediyecilik anlayışında olduk. Şehrimizde ikamet eden vatandaşlarımıza tarihi şehirlerde kültürel mirasımızı anlatarak sadece o kentin değil ülkemizin de geçmişten geleceğe uzanan hikayesini anlatmaya çalışıyoruz. Çaydeğirmeni’nde ikamet eden vatandaşlarımızı tarihi şehirlerimize ulaştırarak o kentin geçmişten geleceğe uzanan hikayesini aktarma fırsatı elde ediyoruz. Bu gezilerin amacına ulaşıyor olması beni ziyadesiyle memnun ediyor. Çaydeğirmeni Geziyor Projesi vatandaşlarımızın isteği ve bizim çabalarımızla devam edecek. Küçük adımlarla başlayan bir projenin vatandaşlarımızı bu derece memnun etmesi bizleri son derece motive ediyor. Vizyoner belediyecilik anlayışıyla başlatmış olduğumuz, şuan devam etmekte olan projelerimize her gün bir yenisini daha eklemek için var gücümüzle çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın isteklerine her zaman saygılı ve çözüm odaklı yaklaşıyoruz. 

Çaydeğirmeni Geziyor Projesi dahil olmak üzere şuana kadar gerçekleştirmiş olduğumuz projelerde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Haber Merkezi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çaydeğirmeni, hanımları, Kapadokya’yı, gezdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı