google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
10 Ocak 2020 - Cuma 17:41 Bu haber 2291 kez okundu
 
“CHP’NİN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ BENİM”
SİYASET Haberi
“CHP’NİN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ BENİM”

Cumhuriyet Halk Partisi eski Belediye Meclis üyesi ve gazeteci Bahattin Arı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti'nde düzenlediği basın toplantısı ile birlikte aday olduğunu açıkladı.
Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık, Bahattin Arı'nın Cemiyet'te yaptığı açıklamasından büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek kendisine başarılar diledi.
Son yerel seçimlerde partisinin Zonguldak’ta yeterli ivmeyi kazamadığını vurgulayan Bahattin Arı, “Ben partiyi derleyip toparlamak için adayım. CHP’nin birleştirici gücü benim. ”dedi.
Arı, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti’nde yaptığı açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı, “ Partimiz de gruplaşmalar var ve partimizin birlik ve bütünlüğe ihtiyacı var bende partimizi derleyip toparlamak için göreve talibim ve delegelerden destek talep ediyorum.  Merkez İlçe Başkanlığına basamak olarak görmüyorum.  'Asla öyle bir şey söz konusu değil.  Merkez İlçe Başkanı olarak seçildiğim takdirde partimin başarısı için sonuna kadar uğraşacağım” şeklinde konuştu.
“ GİRİN KOL KOLA, O MASADA YAN YANA DURUN”
CHP eski İl Başkanı Osman Yayla'nın partide çok fazla aday var açıklamasını değerlendiren Arı, '' Bu Osman Yayla'nın kendi düşüncesidir. Adayları destekleyen isimlere bakıyoruz. Bunları destekleyen isimler kol kola girip gezemiyorlar, yan yana fotoğraf veremiyorlar. Girin kol kola, o masada yan yana durun. Eğer böyle davranmaya devam edilirse partide kopukluklar devam eder." dedi. Haber: Muhammet KRAPINAR

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “CHP’NİN, BİRLEŞTİRİCİ, GÜCÜ, BENİM”,
Yorumlar
Haber Yazılımı