“COVİD-19 DEĞİLİM TESTİM NEGATİF ÇIKTI” google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
24 Haziran 2020 - Çarşamba 12:51 Bu haber 3137 kez okundu
 
“COVİD-19 DEĞİLİM TESTİM NEGATİF ÇIKTI”
COVİD-19 Haberi
“COVİD-19 DEĞİLİM TESTİM NEGATİF ÇIKTI”

Zonguldak Kuaförler ve Güzellik Salonları Oda Başkanı Mehmet Bayar ve Coronavirüse yakalandığı iddia edilen Barış Acıman'ın ortağı Caner Yanık basın açıklamasında bulundu.
Hakkında COVİD - 19 olduğu iddia edilen kuaför esnafı Barış Acıman telefon bağlantısı ile gazetecilere açıklama yaparak COVİD-19 olmadığını ve yaptırdığı testin de negatif çıktığını söyledi.
Askerde geçirdiği zatürre rahatsızlığı sebebiyle ciğerinde leke olduğunu ancak bunun COVİD- 19’la bir alakasının olmadığını belirten kuaför esnafı Barış Acıman şunları söyledi; “ 27 Aralık‘ta kalp krizi geçirdim, COVİD - 19 pandemi süresinde de kontrole gidememiştim. Pazartesi hastanede yaptırdığın testin negatif çıkmıştır. Hastalığa yakalanmadım sadece kalp rahatsızlığım var ve askerden kalma ciğerimde leke var.   Şu anda tedbir amaçlı hastanedeyim.” dedi. 
YANIK; “BARIŞ ACIMAN COVİT-19 DEĞİLDİR”
Hakkında COVİD - 19 olduğu iddia edilen kuaför esnafı Barış Acıman’ın ortağı Caner Yanık ise; “ Ortağımın herhangi bir rahatsızlığı yoktur. Sadece askerlikten kalma bir rahatsızlığı vardır onun tedavisini oluyor.” dedi. 
BAYER: “ÇIKAN HABERLER TAMAMEN ASILSIZ VE YALANDIR”
Zonguldak Kuaförler ve Berberler Odası Başkanı Mehmet Bayer, “ Çıkan haberler tamamen asılsız ve yalandır. Barış Acıman kalp rahatsızdır.” şeklinde konuştu.

Haber : Muhammet KARAPINAR 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “COVİD-19, DEĞİLİM, TESTİM, NEGATİF, ÇIKTI”,
Yorumlar
Haber Yazılımı