Haber Detayı
11 Şubat 2019 - Pazartesi 15:20 Bu haber 2932 kez okundu
 
ÇTSO’DAN FUAR ZİYARETİ
Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO)Sektör Temsilcisi Üyeleri İle Unicera / İstanbul - Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nı ve bu fuarda stant açan üyelerini ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
ÇTSO’DAN FUAR ZİYARETİ

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası, CNR EXPO’da düzenlenen Unicera Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nı ziyaret etti. Ziyarete Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Serhat Dereli ve Fatih Özkütük, Meclis Başkan Yardımcısı Sedat Kara, Yönetim Kurulu Üyesi Aytekin Pekdemir, Genel Sekreter Alper Püren ve Genel Sekreter Yardımcısı Recep Acar ile birlikte sektörden üyeler katıldı.

Heyet, fuarda stant açan Oda üyeleri Denko Mobilya Ltd Şti. Ece Seramik Akrilik Ltd. Şti., Erduş Küvet Jakuzi Yapı Malzemeleri Ltd. Şti., Ilgın Yapı Malzemeleri Ltd. Şti., UBM Banyo Ltd. Şti., UBM Plastik Ltd. Şti. ve Yurtbay Seramik A.Ş.’nin yanı sıra Çanakçılar Şirketler Grubu’nun stantlarını da ziyaret etti.

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Sektöre yön veren 350 firma, 1200’ün üzerinde markanın yer aldığı ve Türkiye’nin marka değeri en yüksek fuarlarından birinde stant açarak bizleri gururlandıran üyelerimizi ayrıca tebrik ediyorum çünkü dev firmaların yer aldığı bu sektörde onlarla rekabet edebilecek düzeydeki firmalarımız en yeniyi, en güzeli ve en kaliteliyi ortaya çıkararak Çaycuma’nın markaları olarak bu fuarda yer almışlardır. Bu ziyaretimize katılan sektör temsilcileri de bu fuar ziyareti ile müşterilerine en yeni ve en uygun ürünler, teknikler ile hizmet vereceklerdir.”

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇTSO’DAN, FUAR, ZİYARETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı