0
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Belediye Meclisi’nde yurt polemiği
Belediye Meclisi’nde yurt polemiği
Haber Detayı
25 Ocak 2019 - Cuma 11:07 Bu haber 3285 kez okundu
 
ÇTSO'DAN ZEYTİNOĞLU'NA PLAKET
TOBB Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
ÇTSO'DAN ZEYTİNOĞLU'NA PLAKET

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu’nun yanı sıra Zonguldak AK Parti Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, Çaycuma TSO Başkanı Ergün Ece ile Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri ile Yurtbay Şirketler Grubu ortaklarından Zeki İlter Yurtbay’ın da hazır bulunduğu ziyarette Çaycuma’nın ve bölgenin durumu ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Çaycuma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu, ziyaret öncesinde Çaycuma TSO’da gerçekleştirilen ekonomik durum değerlendirme toplantısında da dile getirilen konuları özetleyerek Filyos Vadi Projesinde yer alan yatırımlar, Çaycuma'da düzenlenen fuarlar, BEÜ Çaycuma Kampüsündeki yatırımlarla ilgili olarak beklentileri dile getirdi. AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu da “Toplantı vesilesi ile geldiğimiz odamızda bu ziyarete de iştirak etmek nasip oldu. Sayın Başkanlarımla yaptığımız görüşmelerde aldığımız bilgilerle ve paylaşımlarımızla bölgemiz için çalışmalarımızı ortak amaçlarla gerçekleştiriyoruz. “ dedi. TOBB Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu da TOBB olarak ülke geneli ve camia için mücadele ettiklerini, Gümrük Birliği’nin güncellenmesi ilgili olarak hukuk sistemi ve demokrasinin ön planda tutulduğunu söyleyerek bölge ile ilgili konuların da takipçisi olacaklarını söyledi. Ziyaret sırasında Ayhan Zeytinoğlu’na Çaycuma TSO adına bir anı plaketi verildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇTSO'DAN, ZEYTİNOĞLU'NA, PLAKET,
Yorumlar
Haber Yazılımı