0
Haber Detayı
31 Mayıs 2018 - Perşembe 15:41 Bu haber 1827 kez okundu
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan için bağışta bulundular
SİYASET Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan için bağışta bulundular

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi seçimleri öncesinde, Cumhurbaşkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyalarında kullanmak için Zonguldak’tan da bağış kampanyasına destek verildi.
Türkiye genelinde eşgüdüm olarak başlatılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için bağış kampanyasına Zonguldak’tan çok sayıda AK Parti üyesi Ziraat Bankası’na giderek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hesabına bağışta bulundular.
AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, AK Parti Merkez ilçe Başkanı Mustafa Çağlayan, İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, Zonguldakspor kulüp Başkanı Süleyman Caner, Elvanpazarcık Belediye Başkanı Hüseyin Uzun’un yanı sıra çok sayıda AK Parti yöneticisi ve üyeler banka önünde uzun kuyruk oluşturarak bağışta bulundular.
AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun bağış kampanyası ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi için bugün 81 il de aynı anda bugün ve yarın olmak üzere kampanyaya destek için arkadaşlarımıza beraber geldik. Bugün Ziraat Bankası'nda Cumhurbaşkanımızın hesabına arkadaşlarımız bağış yapacağız.
Türkiye'de bütün şehirlerde aynı anda başlıyor ve aynı şekilde Cuma günü de yapılacak. Kampanyamıza destek veren tüm Zonguldak halkına teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Çetin ÖZDEMİR

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan, için, bağışta, bulundular,
Yorumlar
Haber Yazılımı