Haber Detayı
04 Aralık 2017 - Pazartesi 16:52 Bu haber 1339 kez okundu
 
DAĞKOÇAK MALDALYA İLE DÖNDÜ
Kahramanmaraş’ta yapılan Eskrim Türkiye Şampiyonası’nda ilimiz temsil eden Kaan Dağkoçak, erkekler flöre dalında Türkiye üçüncüsü oldu.
SPOR Haberi
DAĞKOÇAK MALDALYA İLE DÖNDÜ

Türkiye Eskrim Federasyonu tarafından 2-4 Aralık tarihleri arasında Kahramanmaraş’ta Yıldızlar Flöre Türkiye Şampiyonası düzenlendi. Şampiyona’ya Zonguldak’ı temsilen antrenör Haydar Ergin yönetiminde, Nesil Nisa Kabacı, Asel Eylül Doğan ve Kaan Dağkoçak katıldı.  Zonguldaklı sporcular arasında başarılı bir performans sergileyen Kaan Dağkoçak, erkek flöre dalında Türkiye üçüncüsü olarak madalya kazandı. Bayanlar flöre dalında ise Nesil Nisa Kabacı ve Asel Eylül Doğan ise yarı finale yükselme başarısı gösterdi. 

“MADALYA İLE DÖNMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ”

Zonguldaklı eskrim antrenörü Haydar Ergin, sporcularının zorlu karşılaşmalarda ilimizi en iyi şekilde temsil ettiklerini söyleyerek,” Kahramanmaraş’ta zorlu karşılaşmalar sonunda erkeklerde bir sporcumuz Türkiye üçüncüsü oldu. Diğer taraftan bayanlarda ise iki sporcumuz yarı finale gördüler. İlimizi en iyi şekilde temsil ederek, madalya ile ilimize dönmenin gururunu yaşıyoruz. Hedefimiz bundan sonra ki şampiyonalarda daha çok çalışarak şampiyonluklar elde etmek. Bizlere destek veren herkese teşekkür ediyoruz ”dedi.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: DAĞKOÇAK, MALDALYA, İLE, DÖNDÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı