Haber Detayı
07 Kasım 2018 - Çarşamba 18:10 Bu haber 2427 kez okundu
 
“DAHA İYİ YAPACAĞIMA İNANDIĞIM İÇİN TALİP OLDUM”
İl Genel Meclisi Başkanı Necdet karaveli “Ben de talip oldum ve daha iyi yapacağıma inandığım için talip oldum. Nasip kısmet olursa Kozlu Belediye Başkanlığı için aday adaylığımı açıklayacağım” dedi.
GÜNDEM Haberi
“DAHA İYİ YAPACAĞIMA İNANDIĞIM İÇİN TALİP OLDUM”

AK Parti Zonguldak İl Başkanı ve ilçe Başkanı’nın müsadesini aldığı söyleyen Karaveli  Cuma günü  Kozlu parti binasında açıklama yapacağını belirtti. Kendi partinizin hizmetlerini mi beğenmiyorsunuz sorusuna Karaveli, “Elbette, daha iyisini yapacağım. Kozlu’da yapılacak çok iş var” diye cevap verdi.  Zonguldak İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, Cuma günü Kozlu Belediye Başkan aday adaylığını açıklayacağını açıkladı. Karaveli, “ Kozlu Belediye Başkanlığına cuma günü saat 14:30’da AK Parti ilçe teşkilatına müracaatımı yapacağım. Bundan sonra inşallah Allah’ta nasip ederse doğup büyüdüğüm çok sevdiğim Kozlu’ya eğer taktir görürse belediye başkan olarak hizmet etmek istiyorum. İnşallah buraya yeni bir jenerasyon yeni bir sinerji katmak adına bütün enerjimi bundan böyle Kozlu’da ki insanlarımızın hizmetine sunmak istiyorum” ifadelerine yer verdi.

“İSTİFA ETMEME GEREK YOK”

Meclis üyeliğinden ve Başkanlıktan istifa edecek misiniz sorusuna? Karavali, “ Meclis üyeliğinden istifa etmem gerekmiyor. Etik olarak izin almam gerekiyordu konuyu hem il başkanımıza hem de ilçe başkanımıza ilettim. Onların da müsadesi ile müracaatımı Cuma günü yapacağım. Nasip kısmet olursa Kozlu Belediye Başkanlığı adaylığımı açıkladım. Bundan sonraki siyaset hayatıma Kozlu’da devam etmek istiyorum. Bugün Kozlu’ya bakıldığında hakikaten sıkıntılı olduğunu biliyoruz. Benim haddime değil bunları burada konuşmak. Ben şu anda aday adayım. Eğer aday gösterilmesem de aday gösterilecek arkadaşın yanında görürüm. Her türlü desteği veririm. Ama neticede bu bir siyasi yarıştır. Ben de talip oldum ve daha iyi yapacağıma inandığım için talip oldum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: “DAHA, İYİ, YAPACAĞIMA, İNANDIĞIM, İÇİN, TALİP, OLDUM”,
Haberin Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı