Haber Detayı
24 Nisan 2019 - Çarşamba 16:41 Bu haber 2364 kez okundu
 
DEMİR BİR KEZ DAHA ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kemal Demir, 16 Haziran’da gerçekleşecek seçimler için bir kez daha adaylığını açıkladı.
SPOR Haberi
DEMİR BİR KEZ DAHA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’na 2016 yılında gerçekleşen seçimlerle başkan seçilen Kemal Demir, kongreye 2 ay kala adaylığını bir kez daha açıkladı. Yönetim Kurulu ile birlikte Yaman Restoran’da adaylığı ile ilgili açıklama yapan mevcut Başkan Kemal Demir, “Kulüplerimizin tercihidir kulüplerimizin tercihinin bizde yana olmasını temenni ediyoruz. Bu yola tekrar adım attık.” dedi.

Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri mevcut Başkanı Kemal Demir, yaptığı açıklamada,  “15.06.2016 tarihinde ASKF'ye aday olup seçimleri aldık. Sanki dünmüş gibi 3 senemiz geçti. Bu sene 3 içerisinde yönetim kurulumla beraber Amatör Spor Kulüplerine elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Tabi ki önümüzde Haziran ayında almış olduğumuz karar neticisinde ilk defa açıklıyorum Haziran'ın 16'sında Zonguldak Amatör Spor  Kulüplerinin 16'ıncı olağan genel seçimi yapılacaktır. Ekibimizle almış olduğumuz karar doğrultusunda tekrar Amatör Spor Kulüplerini yönetmeye adayız. İnşallah bu Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri ve yönetime giren arkadaşlarımızla beraber tekrar adayız. Kulüplerimizin tercihidir kulüplerimizin tercihinin bizde yana olmasını temenni ediyoruz. Bu yola tekrar adım attık. Her şey için herkes için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi. Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: DEMİR, BİR, KEZ, DAHA, ADAYLIĞINI, AÇIKLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı