DEMİRKÖSE: ‘SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIZ’ google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
14 Ekim 2020 - Çarşamba 18:35 Bu haber 1209 kez okundu
 
DEMİRKÖSE: ‘SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIZ’
SİYASET Haberi
DEMİRKÖSE: ‘SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIZ’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak İl Kongresi hazırlanırken son gündenler sosyal medya ve yerel basında çıkan haberlere MHP İl Başkanı Varol Demirköse tepki gösterdi. Demirköse kongre sürecine doğru ilerlerken çıkan haberlerin maksatlı şekilde yapıldığını belirterek kongrenin ertesinde Cumhuriyet Başsavcılığı’na gerekli başvuruda bulunacaklarını dile getirdi.

“SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIZ”

MHP İl Başkanı Varol Demirköse yaptığı açıklamada, “Öncelikle bizim kongre sürecimiz ilçe teşkilatlarının tek liste ile beraberlik içinde geçmesi ile tamamlandı. Ve il kongresine de bilge liderimizin takdirleri ile tek liste ile gideceğimiz açıklanmıştır. Bu süreçten sonra kongre tarihine sayılı günler kala bu tür haberlerin yapılması, sataşmaların, iftiraların olması etik değildir. Bu gelişme çok manidardır. Ben bu işlere cevap verme ihtiyacı dahi hissetmiyorum. Çünkü önümüzdeki günlerde Cumhuriyet Savcılığı nezdinden gerekli girişimlerde bulunacağız. Hukuki süreç başlayacak. Bu açıklamaları yapanlar bu saatten sonra kendi durumlarını kurtarmak için acaba ne açıklama yapacaklardır. Bunu kendileri düşünsünler. “ dedi.

“ALNIMIZ AK BAŞIMIZ DİK”

Basında şahsına yönelik çıkan haberlere ilişkin değerlendirmede bulunan  Demirköse, “Bizim yaptığımız harcamalar ile ilgili tüm evraklarımız hazırdır. Zaten genel merkezimiz de bu evrakları onayladı. Hiçbir sıkıntı yok. Tüm bilançolarımız onaylıdır. Seçime birkaç gün kala bu tür haberlerin yaptırılması tamamen manidardır. Onlar kendi çapında operasyon düşünüyorlar. Hiç kimse MHP’ye sosyal medya üzerinden basın üzerinden operasyon yapamaz. Bizim alnımız ak. Başımız dik. “ ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi 

Kaynak: Editör:
Etiketler: DEMİRKÖSE:, ‘SUÇ, DUYURUSUNDA, BULUNACAĞIZ’,
Yorumlar
Haber Yazılımı