Haber Detayı
12 Nisan 2019 - Cuma 16:13 Bu haber 5880 kez okundu
 
DEMİRTAŞ, ALAN’I ZİYARET ETTİ
SİYASET Haberi
 DEMİRTAŞ, ALAN’I ZİYARET ETTİ

Zonguldak İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Demirtaş, Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’a kurmaylarıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Genel Sekreter Recep Demirtaş, Zonguldak halkının çok büyük hizmet beklentisi olduğu söyleyerek her türlü desteği vermeye hazır olduğunu belirtti.

Zonguldak halkının hizmet beklentisine cevap verebilmek için yola çıktığını ve başaracağını vurgulayan Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, çalışmalara en kısa zamanda başlayacağını söyledi. Demirtaş ve Alan bir süre sohbet ve ederek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.  Zonguldak İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Demirtaş, Şube Müdürleri ve avukatlarıyla birlikte Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’ı ziyaret etti.  Ömer Selim Alan’ın Belediye Başkanlığı’nı kazanmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Zonguldak İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Demirtaş,” Zonguldak ve halkı hizmete susamış bir il. Yapılacak çok iş var. İyi bir ekiple projelerin ve halkın beklediği hizmetleri vereceğine inanıyorum. Görevinde başarılar diliyorum.” dedi.

Zonguldak İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Demirtaş’ın, kurmaylarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, “Hizmete susamış Zonguldak halkını doyurmak için gece gündüz çalışacağız ve başaracağız. Birlik ve beraberlik sağlandıktan sonra yapılmayacak iş ve proje yoktur. Biz Zonguldak’ta birlik ve beraberliği sağladığımıza inanıyorum. En kıza zamanda halkın beklediği çalışmalara başlayacağız.” ifadelerine yer verdi.

Zonguldak İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Demirtaş’ın ziyareti sıcak ve samimi bir ortamda geçti.

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: , DEMİRTAŞ,, ALAN’I, ZİYARET, ETTİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı