0
Haber Detayı
25 Ocak 2019 - Cuma 17:11 Bu haber 2863 kez okundu
 
‘DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ’
AK Parti adayı Alan Üzülmez sanayi esnafını ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
‘DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ’

AK Parti Zonguldak Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesinde, çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ediyor.

Üzülmez Sanayi Sitesi’ndeki esnafları da ziyaret eden, AK Parti Belediye Başkan adayı Alan, esnaflardan destek isterken, esnafların sorunlarını dinleyip sohbet etti.

Karaelmas Küçük Sanayi Sitesi Başkanı ve Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ercan Şehri ile AK Parti Merkez ilçe Başkanı Mustafa Çağlayan’ın da katıldığı Üzülmez Sanayi Sitesi ziyaretinde konuşan Ömer Selim Alan, 31 Mart seçimlerinde Zonguldak Belediyesi’ni kazanarak Zonguldak’ı yeniden inşa edeceklerini ifade etti.

Üzülmez Sanayi Sitesi’ndeki esnafların gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür eden AK Parti Belediye Başkan adayı Alan, “Bugün sanayici esnafımızı emekçi kardeşlerimizle birlikteyiz. 31 Mart yerel seçimleri için desteklerinizi bekliyoruz, onların katkılarını rica ediyoruz. Buradaki emekçi kardeşlerimize sohbet imkanı verdiği için Sayın Ercan Şehri başkanımıza da ayrıca teşekkür ediyoruz. Vatandaşlarımızın desteğini alarak Zonguldak’ımızın yeniden inşasını hep beraber yapacağız.” dedi.

AK Parti Belediye Başkan adayı Alan’ın ziyareti sırasında esnaflar sorunlarını dile getirirken, bazı araç sahipleri de yolların bakımsızlığı nedeniyle sürekli aracını bakıma getirdiğini ifade ederek, yolların bakımsızlığından şikayet etti.

Haber: Çetin ÖZDEMİR

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘DESTEKLERİNİZİ, BEKLİYORUZ’,
Yorumlar
Haber Yazılımı