0
Haber Detayı
21 Mayıs 2018 - Pazartesi 14:20 Bu haber 1639 kez okundu
 
Devrek’te 11 ayın sultanı Ramazan ayı dolu dolu geçecek
Devrek’te 11 ayın sultanı Ramazan ayı dolu dolu geçecek
GÜNDEM Haberi
Devrek’te 11 ayın sultanı  Ramazan ayı dolu dolu geçecek

Devrek Belediyesi tarafından Ramazan ayının maneviyatını daha iyi hmek ve eski Ramazan geleneklerini yaşatmak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlenecek.
Cumhuriyet Alanındaki Ramazan Meydanında yapılacak olan Geleneksel Ramazan Etkinliklerinde geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımız çocuk olmanın tadına varırken, vatandaşlar da o eski Ramazan aylarını yeniden yaşayacak.
Ünlü Sunucu Mülayim’in sunumuyla gerçekleştirilecek olan etkinlikler 21 Mayıs 2018 Pazartesi saat 21.00’de Karagöz ile Hacivat (Gölge)- Meddah gösterileriyle start alacak. Aynı gün teravih namazından sonra saat 23.00’te mehteran takımının konseriyle etkinlikler devam edecek.
Konuyla ilgili bir açıklamada bulunan Belediye Başkanı Mustafa Semerci, Ramazan ayı boyunca devam edecek etkinliklere tüm vatandaşları davet ettiğini belirtti.
Devrek Belediye Başkanı  Mustafa Semerci, “ Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda Ramazan ayı ilçemizde dolu dolu geçecek. ‘Nerede o eski Ramazanlar’ diyenlerin nostalji özlemini giderecek ve Ramazan ayının manevi atmosferini artıracak etkinliklerimizi Ramazan ayı boyunca saygıdeğer hemşerilerimizle buluşturacağız. Cumhuriyet Alanında yer alan Ramazan Meydanında yapılacak olan etkinliklerimize tüm vatandaşlarımızı davet ediyor, tüm halkımızın Ramazan ayını bir kez daha en içten dileklerimle kutluyorum” dedi. Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Devrek’te, 11, ayın, sultanı, , Ramazan, ayı, dolu, dolu, geçecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı