DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ YAPILACAK
Haber
23 Eylül 2021 - Perşembe 17:04 Bu haber 465 kez okundu
 
DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ YAPILACAK
- Haberi
DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ YAPILACAK

Sivas Karayolları 16. Bölge Müdürlüğü tarafından Karayolları 16. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Bakımevleri, Asfalt Plentleri ve Bitüm Depo Tesislerinde Doğalgaz Dönüşümü Yapılması İşi yapılacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Sivas Karayolları 16. Bölge Müdürlüğü tarafından Karayolları 16. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Bakımevleri, Asfalt Plentleri ve Bitüm Depo Tesislerinde Doğalgaz Dönüşümü Yapılması İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek.

İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecek. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacak.

İhale, 08 Ekim 2021 tarihinde saat 10:00’da Karayolları 16. Bölge Müdürlüğü İhale Salonu / Kümbet Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No:39 Sivas adresinde yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: DOĞALGAZ, DÖNÜŞÜM, İŞİ, YAPILACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı