DOĞRU TAHMİN EDEN 3 KİŞİYE SÜRPRİZ! google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
17 Ekim 2020 - Cumartesi 15:22 Bu haber 1599 kez okundu
 
DOĞRU TAHMİN EDEN 3 KİŞİYE SÜRPRİZ!
GÜNDEM Haberi
DOĞRU TAHMİN EDEN 3 KİŞİYE SÜRPRİZ!

Türkiye’nin merakla beklediği enerji müjdesini Ağustos ayında açıklayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün tekrar yeni bir müjde daha verecek.

Karadeniz’de Tuna-1 lokasyonundaki çalışmalarını bitiren Fatih sondaj gemisi, yeni doğalgaz rezervi keşfederken, Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün  saat  15.00'da helikopterle gemiye çıktı. Fatih Sondaj Gemisi’nde brifing alan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, müjdeyi buradan bizzat kamuoyuna açıklayacak.

Cumhurbaşkanı’nın Zonguldak’a gelmesi ise Zonguldak halkında bir kez daha büyük heyecana neden oldu. Zonguldak Belediyesi ise sosyal medya üzerinden Zonguldaklı vatandaşlara, “Doğalgaz rezerv tahminlerini alalım mı?” sorusunu yöneltti. Öte yandan, yeni doğalgaz rezerv miktarını doğru tahmin eden 3 kişiye ise sürprizlerin olduğu ifade edildi.

Zonguldak Belediyesi’nin paylaşımına ise, “500 milyar m3. Toplamda 800 milyar m3. Bunlar daha başlangıç. Onlarca medeniyete ev sahipliği yapmış ve bir çok devletin gözünü diktiği bu topraklarda daha nice cevherler olduğuna inanıyorum. Vatana millete hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.”

“Rezerv 450 milyar toplam 840 milyar üzeri. Ama zam gelerek kursağımızda kalmasın bunlar.”

“Kaç milyar metre küp bilmiyorum ancak kazanan Türkiye Bayrağı olacak inşallah.”

“420 milyar diyorum ama  inşallah daha fazlası olur.” şeklinde çok sayıda yorum yapıldı.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: DOĞRU, TAHMİN, EDEN, 3, KİŞİYE, SÜRPRİZ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı