Haber Detayı
09 Ağustos 2019 - Cuma 14:06 Bu haber 1891 kez okundu
 
‘EKİBİMİZİ TABİ Kİ KURACAĞIZ’
Başkan Selim Alan, eleştirilere cevap verdi:
GÜNDEM Haberi
‘EKİBİMİZİ TABİ Kİ KURACAĞIZ’

Başkan Alan ‘siyasi görüşüne bakmaksızın çalışanlarımızın mesai arkadaşlarımızın hepsi bizim başımızın tacı’ dedi.

İnanış(Haber Merkezi)

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, gazetecilerle yaptığı sohbet toplantısında, gündeme dair çeşitli konulara açıklık getirdi.

Alan, muhalefetin kendisine yönelttiği eleştirileri cevaplarken, ‘Keşke bu arkadaşlarımız, bu dört ayda gösterdikleri hassasiyetleri, bundan önceki iki dönemde gösterselerdi de Zonguldaklı hemşerilerimiz, 2019’da karşı karşıya kaldıkları bu sorunları yaşamasaydı’ dedi.

Kendisiyle ilgili ‘Tek adamlık’ yakıştırmasıyla ilgili olarak da ‘beni tanıyanlar, paylaşımcı ve her görüşe saygılı olduğumu istişareye ne kadar önem verdiğimi herkes bilir. Şu anda birden radikal kararlar alıp sistemi değiştirme şansımız yok. Yavaş yavaş gözlemleyerek ve görerek eksikleri fark ettikçe tabi ki müdahale ediyoruz’ dedi.
Ekibimizi ve çalışma arkadaşlarımızı tabi ki kuracağız. Gösterdikleri hassasiyet için teşekkür ediyorum ve kendilerinden şunu rica ediyorum. Biz CHP’li belediyelerin bazı yaptıklarını basında görüyor ve okuyoruz. Bizim onlar gibi olma şansımız yok. Bunları söylediklerine göre akıllarında şöyle bir şey var, hani derler ya kişi kendinden bilir işi! Biz bunu başında söyledik yine altını çizerek söylüyoruz siyasi görüşüne bakmaksızın çalışanlarımızın mesai arkadaşlarımızın hepsi bizim başımızın tacı. İşlerini düzgün yaptıkları sürece Zonguldak için verilen görevleri düzgün yerine getirdikleri sürece bizim kimsenin siyasi görüşü ile ya da dünya görüşüyle bir sıkıntımız olmadı. Bundan sonra da olmayacak. Ben bu arkadaşlarımızın diğer belediyelerde de aynı hassasiyeti göstermelerini rica ediyorum”
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘EKİBİMİZİ, TABİ, Kİ, KURACAĞIZ’,
Yorumlar
Haber Yazılımı