Haber Detayı
09 Temmuz 2018 - Pazartesi 17:22 Bu haber 776 kez okundu
 
EKRANLA DEĞİL AKRANLA
Zonguldak Emniyet Müdürlüğü ve Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü takdir edilecek bir projeye imza attı. Manolya Park’ta düzenlenen “Ekranla Değil Akranla Büyüsün” projesi kapsamında Çocuklar Tekerlekli Paten etkinliğinin birincisi düzenlendi.
SPOR Haberi
EKRANLA DEĞİL AKRANLA

 

Zonguldak Emniyet Müdürlüğü ve Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından “Ekranla Değil Akranla Büyüsün” projesi paten etkinliği Manolya Park’ta gerçekleşti. Proje kapsamında Çocuklar Tekerlekli Paten etkinliğinin birincisi düzenlendi.

Zonguldak İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı öncülüğünde, çocukların trafikten uzak ve tehlikesi az olan bölgelerde paten kullanmaya teşvik edilmesi için düzenlenen etkinlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü de yer aldı. Emniyet Müdürlüğü’nün ve Gençlik Hizmetleri Spor İL Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği etkinlikte oldukça renkli görüntüler ortaya çıktı. Manolya Park’ta İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hakan Yüksel, Gençlik Merkezi Müdür Vekili Barış Özdemir ve parkurda hünerlerini sergileyen gençler yer aldılar.  Turanlı, Yüksel ve Özdemir gençlerle birebir ilgilenerek unutulmaz bir gün yaşamalarını sağladılar.

Öte yandan, etkinlikler kapsamında patenli gençlerle, patensiz gençler ip çekme yarışması yaptılar. Yarışmayı patensiz gençler kazandılar. Gençler, proje ve etkinlikten dolayı Zonguldak İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı’ya, Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hakan Yüksel’e teşekkür ederek, etkinliklerinin devamını beklediklerini ifade ettiler.
Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: EKRANLA, DEĞİL, AKRANLA,
Yorumlar
Haber Yazılımı