ELEKTRİK ENERJİSİ ALINACAK
Haber
16 Ekim 2021 - Cumartesi 15:30 Bu haber 451 kez okundu
 
ELEKTRİK ENERJİSİ ALINACAK
- Haberi
ELEKTRİK ENERJİSİ ALINACAK

İstanbul Çekmeköy ilçesi Hv.K.K. Alemdağ 15. Füze Üs Komutanlığı tarafından Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi mal alımı yapılacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; İstanbul Çekmeköy Hv.K.K. Alemdağ 15. Füze Üs Komutanlığı tarafından Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek.

İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecek. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacak.

İhale, 15 Kasım 2021 tarihinde saat 10:00’da 15'inci Füze Üs Komutanlığı Malzeme Yönetim Komutanlığı Yerleşkesi’nde yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ELEKTRİK, ENERJİSİ, ALINACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı