Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

SGK’DAN KAN BAĞIŞINA DESTEK
ULAŞIMA KAPALI KÖY YOLU KALMADI
İŞSİZLİK ARTTI
Haber Detayı
14 Şubat 2018 - Çarşamba 13:13 Bu haber 1548 kez okundu
 
Eleştirilere yanıt verdi: 'AK Parti'ye üye değilim'
Eleştirilere yanıt verdi: 'AK Parti'ye üye değilim'
- Haberi
Eleştirilere yanıt verdi: 'AK Parti'ye üye değilim'

Türk Kızılay Derneği Şube Başkanı Nihat Aygün, AK Parti İl Başkanlığı ziyaretinde yaptığı açıklamalar nedeniyle kendisine yapılan eleştirilere yanıt verdi.

Aygün, İl Başkanı Zeki Tosun ziyaretinde “Allah Benim ömrümden 15 gün Cumhurbaşkanına versin. AK Parti olarak Zonguldak Belediyesi’ni inşallah alacağız” gibi açıklamalar yapmıştı. Aygün açıklamalarıyla yerel basında “AK Parti İl Başkanı gibi konuştu” gibi eleştiriler aldı.

Aygün, söylediklerinin arkasında olduğunu belirterek şunları söyledi; “Ben 9 yıldır Zonguldak’ta Kızılay Başkanlığı yapıyorum. Ben sadece AK Parti İl Başkanlığı’nda değil her yerde bunu konuşuyorum. Sayın cumhurbaşkanımıza söylediğim şey semboliktir. Herkes bu duayı etsin. Yine söylüyorum Cumhurbaşkanım ömrümden 15 gün alsın. Şimdi de ülkemin bölünmemesi için, vatanımın bir bütün olması için dünyadaki bütün Müslüman Türklerin ülkemize ihtiyacı olduğu için sayın Cumhurbaşkanına dua ediyorum. Ben taraf değilim, Türk Kızılay’ı partiler üstüdür. Ben Nihat Aygün olarak açıklama yaptım. Biz Cumhurbaşkanına bağlıyız. Onun direktifleri doğrultusunda çalışıyoruz. Ben onun adına rahatlıkla açıklama yapabilirim. Ben AK Partili falan değilim. Ben hiçbir partiye üye değilim. Vatanını milletini seven bir insanım.”

Haber: Öznur GÜNEŞ

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eleştirilere, yanıt, verdi:, 'AK, Parti'ye, üye, değilim',
Yorumlar
Haber Yazılımı