301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
29 Haziran 2018 - Cuma 09:17 Bu haber 1021 kez okundu
 
Emekliler TOKİ projesi onaylandı
GÜNDEM Haberi
Emekliler TOKİ projesi  onaylandı

Gökçebey Belediyesi tarafından göreve gelinen bu güne kadar yapılması planlanan projelerden biri olan TOKİ Konutlarının 1.Etabı tamamlanıp hak sahiplerine dağıtıldıktan sonra emekli vatandaşlarımız için düşünülen emekliler için TOKİ Projemiz onaylandı. 
Toplu Konut idaresi tarafından konu ile ilgi açıklama aşağıdaki gibidir;
Zonguldak Gökçebey'e 307 konutluk yeni proje geliyor. Zonguldak İli Gökçebey İlçesi Çay Mahallesi'nde inşa edilecek olan TOKİ Zonguldak Gökçebey projesinin ihalesi 26 Temmuz 2018 saat 14:30'da yapılacak. Proje için çalışmalara ihale gerçekleştirilip sonuçlandıktan sonra başlanacak. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilecek olan proje kapsamında 1'er adet ticaret merkezi, büfe, cami, altyapı ve çevre düzenlemesi işinin de yapılacak. TOKİ Zonguldak Gökçebey ihalesinin yapılacağı yerin açık adresi açıklandığı zaman 'emlaksayfasi.com.tr' adresinde yer alacak.
Gökçebey Belediye Başkanı İsmet karcı konu ile ilgili olarak ; “İhale bitiminden sonra bu projemiz ile ilgili başvuru süresi açıklanacaktır. Emekli vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı olmasını diliyor bu zamana kadar projemizin yapılmasında ve onaylanmasında emeği geçen bütün kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum.”dedi.


BAŞKAN KARCI’DAN EMEKLİLER DERNEĞİNE ZİYARET
Gökçebey Emekliler Derneği Başkanı Şaban Erdioğlu'nu ziyaret ederek projesi onaylanan ve ihalesi 23.08.2018 Tarihinde 307 daire üzerinden yapılacak olan Emekli TOKİ 'leri hakkında görüşmelerde bulundu.
Karcı, “Projelerimizden biri olan emekli TOKİ’leri hak sahibi olacak vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı olmasını diliyor,bu projemizde emeği olan herkese şükranlarımı sunuyorum”dedi. Haber Merkezi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Emekliler, TOKİ, projesi, , onaylandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı