‘En çok vefa ve özveriyle çalışan kadın kollarıdır’ google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber
14 Nisan 2017 - Cuma 13:41 Bu haber 3952 kez okundu
 
‘En çok vefa ve özveriyle çalışan kadın kollarıdır’
‘En çok vefa ve özveriyle çalışan kadın kollarıdır’
- Haberi
‘En çok vefa ve özveriyle çalışan kadın kollarıdır’

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Züleyha Yazıcı Arıman,  kahvaltı programındaki konuşmasında Pazar günü güzel bir sonuç alacaklarını belirterek “Bu teşkilatta en çok vefa ve özveriyle çalışan kadın kollarıdır. Aynı zamanda Cumhurbaşkanımızın en çok değer verdiği teşkilat mensuplarıyız. Umarım güzel bir sonuçla ve daha güzel bir etkinlikte bir araya geleceğiz” dedi.

 

Haber: Öznur GÜNEŞ

 

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Zonguldak Teşkilatı Kadın Kolları Başkanlığı, referandum çalışmaları kapsamında kahvaltı düzenledi.

Rota Kafe’de düzenlenen kahvaltıya; AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’nun eşi Fatma Çaturoğlu, Kadın Kolları MKYK Üyesi Sevda Tığ, İl Başkanı Zeki Tosun’un eşi Emine Tosun, Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman’ın eşi Ayşenur Karaduman, Kadın Kolları eski Başkanı Arife Dereli, belediye başkanlarının eşleri, ilçe başkanlarının eşleri ve üyeler katıldı.

ARIMAN: “UMARIM GÜZEL BİR SONUÇLA VE DAHA GÜZEL BİR ETKİNLİKTE BİR ARAYA GELECEĞİZ”

Kadın Kolları Başkanı Züleyha Yazıcı Arıman, kahvaltı sonrası yaptığı konuşmada katılımcılara teşekkür ederek şöyle konuştu; “Programımıza katılarak bize onur verdiniz. Pazar günü çok önemli bir halk oylaması var. İlki Cumhurbaşkanımızı halkın seçmesiyle 2007’de başlayan bir süreçti. 2023 hedeflerimize ulaşmak için aşama aşama ilerliyoruz. Bu da o önemli aşamalardan bir tanesi. Bu teşkilatta en çok vefa ve özveriyle çalışan kadın kollarıdır. Aynı zamanda Cumhurbaşkanımızın en çok değer verdiği teşkilat mensuplarıyız. Partide eskiden görev alan kadınlarımızın buraya gelerek bizle birlikte çalışmaları vefa ile bir bağlı oldukları belli oluyor. Umarım güzel bir sonuçla ve daha güzel bir etkinlikte bir araya geleceğiz.”

TIĞ: “AK KADINLAR BU HAZİNENİN KIYMETİNİ İYİ BİLEN DEĞERLİ FERTLERDİR”

MKYK Üyesi Sevda Tığ, selamlama konuşmasında şunları söyledi; “Türkiye’de yeni yapacağımız reformlarda bizim de imzamız olsun diye evlatlarımız, ailelerimiz için yollara düştük. Biz şerefli bir toplumun fertleriyiz. Böyle asil bir topluma karşı gönül borcumuz var, ahdımız var. Belki zorlanıyoruz, gece gündüz çalışıyoruz evlatlarımız için, bayrağımız için, vatanımız için, bizim sevdamız var daha müreffeh bir ülkede huzurlu yaşamaları için düştük yollara. Derdimiz var ülkemiz için, bir selam vermek, bir selam almak için, hasta olanlara şifa, derdi olanlara deva, vatansız kalmışlara kucak açmak için, kimsesizlerin kimi olmak, çaresizlerin yol arkadaşı olmak için düştük yollara. Bu dert bir hazinedir, en kıymetli hazinemiz milletimizdir. AK Kadınlar bu hazinenin kıymetini iyi bilen değerli fertlerdir. AK Parti recep Tayyip Erdoğan sayesinde her yeniliğin ilkini yapan bir vizyon bırakacağız evlatlarımıza. Uğraşları, fedakarlıkları tarihe geçecek.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘En, çok, vefa, ve, özveriyle, çalışan, kadın, kollarıdır’,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
‘En çok vefa ve özveriyle çalışan kadın kollarıdır’
‘En çok vefa ve özveriyle çalışan kadın kollarıdır’
‘En çok vefa ve özveriyle çalışan kadın kollarıdır’
‘En çok vefa ve özveriyle çalışan kadın kollarıdır’
Yorumlar
Haber Yazılımı