google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
29 Haziran 2020 - Pazartesi 15:35 Bu haber 853 kez okundu
 
ERKMEN VE EKİBİ MAZBATA ALDI
GÜNDEM Haberi
 ERKMEN VE EKİBİ MAZBATA ALDI

İYİ Parti Zonguldak il Başkanlığı’nın 21 Haziran tarihinde yapılan 2. Olağan kongresinde yeniden seçilen mevcut İl Başkanı Yavuz Erkmen ve yeni il yönetimi mazbatalarını aldı.

İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen, Merkez ilçe Başkanı Dilay Küçük, ilçe başkanları ile yöneticiler Adliye binasına gelerek, ilçe Seçim Kurulu Müdürü Alper Bozkurt’tan mazbatasını aldı.

Mazbatasını aldıktan sonra gazetecilere açıklamada bulunan İYİ Parti il Başkanı Yavuz Erkmen, yönetime giremeyenlerle birlikte omuz omuza çalışacaklarını belirterek şunları söyledi.

“HEPİMİZ EL BİRLİĞİ İLE ÇALIŞACAĞIZ”

“21 Haziran 2020 Pazar günü yapmış olduğumuz kongremizin ardından bugün mazbatamızı aldık. Partimiz, ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. İYİ Parti bütünlük içerisinde iktidara doğru yürümektedir. İYİ Parti’nin özellikle son zamanlarda görünen çıkışı, liderinin yükselişi ve Türkiye’de iktidarın adayı bir parti olduğu bütün bağımsız ve tarafsız anketlerce görünmektedir.

Biz de, listede ismi olsun olmasın bütün arkadaşlarımızla birlikte İYİ Parti’nin bulunduğu noktadan daha iyi noktaya gelmesi için hepimiz el birliği ile çalışacağız. Kuruluştan bugüne kadar görev alan bütün arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Yeni görev alacak arkadaşlarımıza görevlerinin hayırlı olmasını diliyoruz. Kongremizde de ifade ettim; Bu listede yer alıp almamanın hiçbir önemi yok. Bizim 3 bine yakın üyemiz var bunun tamamı aslında bu listede temsil edilmektedir. Dolayısıyla hepsi doğal olarak bizim yönetim kurulu üyemizdir. Bunu herkesin böyle bilmesini istiyoruz. Biz de ayrılık gayrılık olmaz. Biz birlikte bütün içerisinde İYİ Parti’yi çok daha iyi yerlere getirme noktasında el birliği ile çalışacağız. Bunu da önümüzdeki süreç gösterecektir. Ben bütün seçilen, burada bulunan, bulunamayan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. İYİ Parti bütünlük içerisinde hedefe doğru yürümektedir.” dedi.

Haber : Çetin ÖZDEMİR

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , ERKMEN, VE, EKİBİ, MAZBATA, ALDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı