EROL: “AĞZINA GELENİ KONUŞMASINLAR” google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
22 Ocak 2020 - Çarşamba 13:50 Bu haber 2534 kez okundu
 
EROL: “AĞZINA GELENİ KONUŞMASINLAR”
SİYASET Haberi
EROL: “AĞZINA GELENİ KONUŞMASINLAR”

Saadet Partisi  (SP) Zonguldak İl Başkanı Burak Erol, basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.  Kahvaltı sonrasında Saadet Partisi eski İl Başkanı Sadık Kar, bir konuşma yaparak; “ Aralık ayında gerçekleşen İl Divan Toplantı’mızda alınan karar neticesinde Burak Erol İl Başkanı olmuştur. Ben bugüne kadar benimle beraber çalışan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bizimle beraber bütün imkânsızlıklara göğüs gererek çalıştılar. Bundan sonra da bu çalışmaların üzerine katlayarak devam edeceğiz. Yeni yönetim inşallah hayırlı olur.  Güzel çalışmalara imza atarlar. Genel Merkezin vermiş olduğu karar neticesinde yeniden Zonguldak İl Müfettişliği’ne getirildim.  Ben tekrar yeni yönetime başarılar diliyorum.” dedi.

“BU BAYRAĞI TESLİM ALARAK İYİ BİR NOKTAYA GİDECEĞİZ”

Saadet Partisi İl Başkanlığı görevine atanan Burak Erol , “Sadık başkanımıza bu zamana kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz.  Zonguldak’ın çok büyük sorunları problemleri var.  Zonguldak’ın merkezine girdiğimizde bir başıboşluk var. Arabanızla ilerleyemez, yürüme yürüyemezsiniz. Belediye Başkanı görevlerinden bir tanesi de trafik düzenlemesi yapıp, vatandaşı yollarda daha güvenli bir şekilde yürümesini sağlamaktır.  Zonguldak’ın merkezinde 8 tane ilçesinde vatandaşlarla bire bir görüşerek bizlilerle çalışması için davet edeceğiz. Saadet Partisi ile alakası olmayan insanları da davet edeceğiz. Gece, gündüz saat farkı olmadan vatandaşın hizmetinde olacağız. Genel Başkanımızın takdiri sonucu ben bu göreve atandım. Bu bayrağı teslim alarak iyi bir noktaya gideceğiz.” şeklinde konuştu.

“İLK HEDEFİMİZ SEÇİMLERDE BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NI KAZANMAK”

Zonguldak'ta ki 25 belediye başkanının dikkatli açıklamalar yapması gerektiğini belirterek "Belediye başkanları bir açıklama yapacaksa bunu teknik yönleriyle açıklamaları gerekiyor, boşuna konuşmamaları gerekir. Akıllı başlı açıklamalar yapmaları gerekir. Zonguldak genelinde 25 tane belediye var. İlk hedefimiz seçimlerde Belediye Başkanlığı’nı kazanmaktır. 2021 yılında Genel Seçim bekliyoruz.

 “MUHALEFETİN GÖREVİ ELEŞTİRMEKTİR”

Çatalağzı Termik Santrali (ÇATES) ile ilgili soruya cevap veren Burak Erol, ’ÇATES’ de 500 kişinin çalışması ile 10 bin kişiyi etkileyen bir zincirleme reaksiyon var.  Bizim istediğimiz eksiklerin giderilmesi ve açılmasını istiyoruz. 25 tane Belediye Başkanına sesleniyorum, ağzına geleni konuşmasınlar teknik yeterliliği olamayan bildikleri gibi konuşmasınlar. Konuşurlarsa kendilerine cevap verme konumunda cevap veririm. İnsanların politikaları gittikleri yolları takip ederiz. Muhalefetin görevi olumlu, olumsuz eleştirmektir. İktidar partisi de muhalefetin eleştirilerinden rahatsız oluyor.  Kesin bir şey eksik. Çalışma yok söylendi. Bunun yanında 10 bin kişiyi etkileyen bir zincirleme reaksiyon var. 25 tane belediye başkanına sesleniyorum, lütfen ağzına geleni konuşmasınlar. Bir projenin iletişimi yapmadan bunun tablolarını çıkartmadan bildikleri gibi konuşmasınlar. Muhalefetin görevi eleştirmektir. İktidar partisi de muhalefetin eleştirilerinden rahatsız oluyor. Kale boş değil.”

İl Başkanlığı’ndan sonra Milletvekili adayı olacak mısınız sorusuna cevap veren Erol, “Genel Merkezimiz, ‘Sen istifa edeceksin Milletvekili adayı olacaksın derse’ ben Milletvekili adayı olurum.” ifadelerine yer verdi.

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: EROL:, “AĞZINA, GELENİ, KONUŞMASINLAR”,
Yorumlar
Haber Yazılımı