google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
07 Temmuz 2020 - Salı 16:01 Bu haber 1052 kez okundu
 
EROL’DAN BAŞKAN ALAN’A ZİYARET
GÜNDEM Haberi
EROL’DAN BAŞKAN ALAN’A ZİYARET

Saadet Partisi Zonguldak il Başkanı Burak Erol Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’ı makamında ziyaret etti.

Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Burak Erol, Başkan Alan’a Zonguldak belediyesinin borçları var, raporları inceleyeceğiz dedi.

Zonguldak Belediye BaşkAnı Ömer Selim AlanSaadet Partisi grubuyla tokalaşmasan karşıladı. Ziyarette konuşan Burak Erol;”Inşallah bu ziyaretimiz Zonguldak için hayırlı olur. Başkanımızın yapacağı her işte yanındayız. Bizim muhalefet anlayışımız yıkıcı değil yapıcıdır. Bu nedenle kendisi ile rehberlik anlamında daha iyi diyalog kurmak istiyoruz. İl Başkanı olduktan sonra biz kendisi ile görüşememiştik. Zonguldak belediyesinin borçları da var, raporları inceleyeceğiz."

ALAN: “HEDEFİMİZ ORTAK PAYDA”

Alan;"Zonguldak Belediyesi olarak bizin çıkış sloganımız Yeni Zonguldak idi. Ticari anlamda, kültürel anlamda, her alanda Cumhuriyetin ilk kenti olan, emeğin başkenti olan Zonguldak'ı yeniden hak ettiği yerlere getirmek için hayret sarf ediyoruz. Elimizden geldiği kadar vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri tutmanın mücadelesini veriyoruz. Hedefimiz, ortak paydamız Zonguldak. Inşallah verimli bir toplantı olur. Başkanımızın haklı olarak kaygıları olabilir, değerlendireceğiz. Tekrar tüm Saadet Partisine çok teşekkür ediyorum."

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: EROL’DAN, BAŞKAN, ALAN’A, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı