EROL, GÜVEN TAZELEDİ google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
25 Ekim 2020 - Pazar 16:16 Bu haber 1392 kez okundu
 
EROL, GÜVEN TAZELEDİ
SİYASET Haberi
EROL, GÜVEN TAZELEDİ

Saadet Partisi (SP) Zonguldak İl Başkanlığı 6'ncı Olağan Kongresi Dedeman Otel'de gerçekleşti. Tek liste ile gidilen genel kurulda mevcut İl Başkanı Burak Erol, güven tazeledi.

Kongreye, Saadet Partisi Zonguldak İl teşkilatının yanı sıra, İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen, CHP İl Başkanı Murat Pulat, DEVA Partisi İl Başkanı Fatih Keleş, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Necdet Sarı  ve üyeler katıldı.

Divan Başkanlığı'na Saadet Partisi Zonguldak sorumlusu, 4.Bölge Başkanı ve Genel İdare Kurulu üyesi Eyüp Yıldırım'ın seçilmesinin ardından divan oluşturuldu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol, konuşma yaptı.

“ZONGULDAK'IN SUYUNU İÇEN İNSAN MÜCADELECİDİR”

 SP İl Başkanı Burak Erol; "1969'dan bugüne emeği geçen birçok büyüğümüz geldi, geçti. Vefat eden büyüklerimize Allah'tan rahmet, sağ olanlara başarılar diliyorum. Bu şehre siyasi, sosyal her türlü katkıyı sağlamak bizler için mutluluktur. Zonguldak'ın suyunu içen insan mücadelecidir. Ticaretin geliştiği, üretimin, istihdamın büyüdüğü, kalitesinin arttığı, spor faaliyetlerinin başarıyla anıldığı, belediyemizin halkın dertlerine derman olduğu, trafiğinde sıkışmadığımız, yaşanabilir Zonguldak'ın Saadet Partisi ile olacaktır. Biz yeni bir iklimin doğmasını sağlayacağız. 9 ay önce İl Başkanlığı görevi bize tebliğ edildi. Bizden önceki tüm başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Kongreye gidiyoruz, bizim büyük hedeflerimiz var. Bu vesile ile kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyor, hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum." dedi.

Erol'un konuşmasının ardından Faaliyet raporu ve hesap raporu okundu. Ardından, Yönetim Kurulu'nun ibrası gerçekleştirildi. Kongreye Genel Başkan Temel Karamollaoğlu, telekonferans ile katılım sağladı.

SP Zonguldak İl Başkanı ve adayı Burak Erol başkanlığında tek listeyle gidilen seçimlerde yeni yönetimde; İsmail Üstünyer, Abdullah Kırnapçı, Hasan Öztürk, Seyfettin Aydemir, Hüseşin Topalahmetoğlu, Bayram Yaman, Sedat Başoğlu, Müslim Altunkaya, Akın Murat Darakcı, Recep Terzi, Cem Baruönü, Bulut Kardaş, Erol Kara ve Etem Azıkoğlu asil üye olarak yer aldı.

Haber: Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: EROL,, GÜVEN, TAZELEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı