0
Haber Detayı
06 Şubat 2019 - Çarşamba 11:20 Bu haber 4198 kez okundu
 
FENER, YARI FİNALLER İÇİN YOLA ÇIKTI
SPOR Haberi
FENER, YARI FİNALLER İÇİN YOLA ÇIKTI

Fener Anadolu Lisesi Futbol Takımı, Türkiye Liseler Arası Genç Erkekler yarı final karşılaşmalarına katılmak üzere 7-10 Şubat tarihleri arasında Kastamonu’da yapılacak olan müsabakalar için bugün sabah saatlerinde yola çıktılar.

Fener Anadolu Lisesi Beden Eğitimi öğretmeni ve aynı zamanda Antrenör Abdullah Demir nezaretinde yaklaşık iki hafta boyunca yarı final hazırlıkları yapıldı.

Grup şampiyonluğundaki başarıyı yarı finallerde de sürdürmek istediklerini söyleyen Abdullah Demir, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Demir, “Bunca yıllık öğretim hayatımda beni yalnız bırakmayan Okul Müdürü Ahmet Bozdemir’e ve Okul Aile Birliği Başkanı Selahattin Temiz ve yönetim kuruluna  teşekkür ederek yaptıkları çalışma bizim için takdire şayandır.” şeklinde konuştu.

Fener Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ahmet Bozdemir ise, “Yarı finalde okulumuz Fener Anadolu Lisesi Zonguldak’ımızı ve okulumuzu en iyi temsil edeceğimize gönülden inanıyorum ve başarılar diliyorum aynı zamanda bizden desteğini esirgemeyen Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e Kilimli Belediye Başkanı Ali Arslankılıç’a, Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Yönetimine vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Öte yandan ilimiz okullarından basketbol yarı finaline katılacak olan Zonguldak Atatürk Anadolu Lisesi basketbol takımına ,Ereğli Zübeyde Hanım kız futbol takımına Fener Anadolu Lisesi okulu olarak başarılar diliyoruz. Ayriyeten Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel’e ise desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: FENER,, YARI, FİNALLER, İÇİN, YOLA, ÇIKTI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı