0
Haber Detayı
11 Haziran 2018 - Pazartesi 11:43 Bu haber 1235 kez okundu
 
Filyos’ta toplu iftar yemeği
GÜNDEM Haberi
Filyos’ta toplu iftar yemeği

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinde Filyos Belediyesi tarafından Stadyum Caddesi üzerinde yaklaşık 4 bin kişiye Ramazan ayı dolayısıyla iftar yemeği verildi.
 Yemeğe çok sayıda kalabalık topluluk katıldı.
Düzenlenen iftar yemeğine; Ak Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Ak Parti Milletvekili Adayı Ahmet Çolakoğlu, Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal, Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan, Çaycuma TSO Başkanı Zekai Kamitoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, eski Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen, eski Saltukova Belediye Başkanı Adil Düzlü, Zonguldak Havalimanı Müdürü Hasan Özşahin, Çaycuma Gençlik Merkezi Müdürü Şendoğan Kaya, STK temsilcileri, daire müdürleri ve çok sayıda kalabalık vatandaş topluluğu katıldı.
Etkinlik öncesi Kur’an-ı Kerim okundu ve dua edildi. Stadyum Caddesi üzerinde verilen iftar yemeğinde konuşan Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal; “Mübarek Ramazan ayı ve Kadir gecesi münasebetiyle düzenlediğimiz iftar yemeğine hepiniz hoş geldiniz. Bundan yaklaşık iki yıl önce 2 bin kişiye iftar yemeği vermiştik. O zaman bir aksaklık  yaşanmıştı ama şimdi biz o işi düzelttik ve buraya tam 4 bin kişilik yemek getirdik. Katılımlarınızdan dolayı buradaki protokole ve sizlere teşekkür ediyorum ve Kadir gecenizi kutluyorum. Nice Ramazan aylarına ermek ümidiyle yaklaşan Ramazan Bayramınızı da kutluyorum” dedi.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar ise; “Belediyemizin düzenlemiş olduğu iftar yemeğine katılımlarınızdan dolayı emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum, Ramazan ayınız mübarek olsun. Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. Nice bayramlara diliyorum” şeklinde konuştu.
AK Parti 2.sıra Milletvekili Adayı Ahmet Çolakoğlu da yaptığı konuşmasında; “Filyos Belediye Başkanımıza şahsım adına teşekkür ediyorum. Ramazan ayınızı kutluyorum. Nice Ramazan aylarına ermek ümidiyle sizleri saygı ve sevgilerimi sunarken, Ramazan Bayramınızı kutluyorum” dedi. İftar yemeği sonrasında Filyos Belediyesi tarafından vatandaşlara kandil simidi dağıtıldı.
Haber Merkezi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Filyos’ta, toplu, iftar, yemeği,
Yorumlar
Haber Yazılımı