Haber Detayı
16 Mayıs 2018 - Çarşamba 16:55 Bu haber 1323 kez okundu
 
FİNALİN İSİMLERİ BELLİ OLDU
Zonguldak ev sahipliğinde düzenlenen Okullar Arası Küçük Kızlar-Erkekler Hokey Türkiye Şampiyonası grup müsabakaları dün sona erdi. Fener Sahası’nda oynanan müsabakaların ardından finale yükselen takımların isimleri belli oldu.
SPOR Haberi
FİNALİN İSİMLERİ BELLİ OLDU

Zonguldak ev sahipliğinde düzenlenen Okullar Arası Küçük Kızlar-Erkekler Hokey Türkiye Şampiyonası Grup müsabakaları sona erdi. 3 gün süren müsabakaların ardından finale yükselen takımların isimleri belli oldu. Kızlarda, Muğla Halk Eğitim Merkezi ve İstanbul Fatih Ortaokulu, Erkeklerde ise İstanbul Yusuf Ö. Ortaokulu ile Kocaeli Özel Körfezim Ortaokulu final bileti alan takımlar oldular.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Okullar Arası Küçük Kızlar-Erkekler Hokey Türkiye Şampiyonası grup müsabakalarında erkeklerde Alparslan Ortaokulu ile Kızlarda ise Yayla Ortaokulu ilimizi temsil etti. Erkeklerde gruptan çıkma şansı kalman Alparslan Ortaokulu son maçında Çanakkale 23 Eylül Ortaokulu 2-1 yendi.  Kızlarda ise Yayla Ortaokulu grubun son maçında Muğla Halk Eğitim Merkezine 2-0 yenilerek gruptan çıkma şansını kaybetti. Şampiyonanın sonunda katılan takımlara başarı belgesi ve madalya verildi.

Erkeklerde oynanan maçların ardından İstanbul Yusuf Ö. Ortaokulu ile Kocaeli Özel Körfezim Ortaokulu Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.

Kızlarda ise oynanan maçların ardından Muğla Halk Eğitim Merkezi ve İstanbul Fatih Ortaokulu Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonası’na yükselme sevinci yaşadı. Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: FİNALİN, İSİMLERİ, BELLİ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı