Haber Detayı
26 Aralık 2017 - Salı 16:51 Bu haber 3162 kez okundu
 
“FORMAMIZI, CAMİAMIZI ÖZLEDİK”
Zonguldak Kömürspor’un kalecisi Sinan Ören, Kahramanmaraşspor maçında yaşadığı sakatlığın ardından ilk kez konuştu. Ören, Fener Sentetik Saha’da gerçekleşen idman sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
SPOR Haberi
“FORMAMIZI, CAMİAMIZI ÖZLEDİK”

Kahramanmaraşspor müsabakasında sakatlanan ve son iki haftada kaleye geçemeyen Sinan Ören, Fener Sentetik Saha’da gerçekleşen idman sırasında açıklamalarda bulundu. Ören, 2 hafta sonra takım arkadaşları ile birlikte çalışmalara başlayacağını ifade ederek, “Formamızı, camiamızı özledik.  Ama süratle iyileşme evresine girdik.” dedi.

“ARKA ADALEDE NÜKSETME RİSKİ ÇOK FAZLA”

Zonguldak Kömürspor’un kalecisi Sinan Ören, 12- 13 gün sonra takımla birlikte çalışmalara başlayacağını ifade ederek, ‘’Formamızı, camiamızı özledik.  Ama süratle iyileşme evresine girdik. Ciddi problem yaşadım. Allah beterinden saklasın. Ama şükür ediyoruz atlattığımız için. Çalışmalarımız başladı. Sakatlık sürecimiz 22 23 gün sürdü. Kuvvetlendirme evresindeyiz. Allah nasip ederse 12-13 gün sonra tam randımanlı olarak çalışmalara başlayacağız. Arka adalede nüksetme riski çok fazla. Basamakları sağlam şekilde çıkmak gerekiyor. O sebeple kaleci antrenörümüz Nihat Yüksel ve kondisyoner antrenörümüz Barış Şeref nezaretinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah ikinci yarı formamızı geri alarak sağlam adımlarla sağlam temellerle başarılı bir şekilde girmek istiyoruz.’’dedi.

“DAHA İYİSİ OLABİLİRDİ”

Sezonun ilk devresi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Sinan Ören, ‘’İlk yarı daha iyisi olabilirdi. Daha kötüsü de olabilirdi. Çünkü iyi bir dönem geçirdik. 6 haftadır yenilmediğimiz dönemde hatta hocamız Şenol Demir’le sohbetimizde daha fazla puan toplayacağımızı konuştuk ve savunduk. Bir Kırklarlelispor maçı oynadık top son saniye de çizgiden çıktı. Ona benzer Karşıyakaspor maçı var. Buna Nazilli Belediyespor maçını da sayabiliriz. Bunları kazansaydık 6 7 puan üzerinde olacaktık. Öyle olsaydı nerelere geleceğini siz biliyorsunuz.’’şeklinde konuştu.

“DAHA FAZLA PUAN TOPLAMAMIZ GEREKECEK”

Zonguldak Kömürspor’un kalecisi Sinan Ören, bulundukları imkânlara göre iyi bir şekilde ilk yarı tamamladıklarını söyleyerek, “Bulunduğumuz imkanlara göre topladığımız puanları iyi karşılıyoruz. İkinci yarı play off sınırına ulaşmak istiyorsak daha iyi bir şekilde hazırlanarak daha fazla puan toplamamız gerekecek. Arkadaşlarımızla da bunu konuşuyoruz. 10 günlük Antalya da kamp dönemimiz var. İkinci yarı topladığımız puanın daha fazlasını toplamamız gerekecek. Bu doğrultuda  çalışmalarımızı yapacağız’’dedi. 

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: “FORMAMIZI,, CAMİAMIZI, ÖZLEDİK”,
Yorumlar
Haber Yazılımı