“FUTBOLCU ARAYIŞLARIMIZ DEVAM EDİYOR” google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
14 Eylül 2020 - Pazartesi 15:34 Bu haber 1823 kez okundu
 
“FUTBOLCU ARAYIŞLARIMIZ DEVAM EDİYOR”
Zonguldak Kömürspor’un Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Öztürk, yeni sezon öncesi çalışmaları ile ilgili bilgi verdi. Öztürk, “Zonguldak şehrine layık çalışır bir takım oluşturmak için çabalıyoruz.” dedi.
SPOR Haberi
“FUTBOLCU ARAYIŞLARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Misli.com 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Zonguldak Kömürspor’un Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Öztürk, yeni sezon öncesinde açıklamalarda bulundu. Öztürk, devam eden yeni sezon çalışmaları hakkında bilgi vererek, “Sakatsız, kazası, belasız iyi bir sezon olur.” dedi.

"İMKANLARIMIZ KISITLI"

Pandemi döneminden tüm takımların olduğu gibi Zonguldak Kömürspor’un da etkilendiğini belirten Öztürk, “Pandemi dolayısıyla ne olduğu belli olmayan durumlar oldu.  O sürecin sonunda da biraz daha geç olsa da çalışmalarımıza Kızılcahamam Patalya Otel’de çalışmalara başladık. Takımın başında biliyorsunuz Hakan Hürfikir var. Transferlerle ilgili kendisi çalışmalarını sürdürüyor. Hala arayışlarımız devam ediyor. Hafta içi de zannediyorum katılacak oyuncular var. Tabi bunlar imkân meselesi. İmkanlarımız kısıtlı ama yine Zonguldak şehrine layık çalışır bir takım oluşturmak için çabalıyoruz.” dedi.

“SAĞLIKLI BİR LİG DİLİYORUZ”

Takımın son durumu ile ilgili bilgi veren Öztürk, “Emre Kara geldi, diğer oyuncular var. Sinan devam ediyor. Bildiğiniz oyuncular da var. Buradan dışarıya denenmeye gelen oyuncular da var. Ama hafta içi gelecek tamamlayıcı oyuncular da olarak inşallah daha tecrübeli.  İnşallah biz İnegöl‘de iyi bir başlangıç yaparız daha sonra da hafta içi kendi içimizde zaten hafta sonu da kendi evimizde Niğdespor’la karşılaşacağız. İnşallah sakatsız, kazası, belasız iyi bir sezon olur.  Sağlıklı bir lig diliyoruz.” şeklinde konuştu.

TESTLER ANKARA’DA YAPILACAK

Zonguldak Kömürsporlu ekibin müsabakadan 48 saat önce Covid-19 testi yaptırma zorunlulukları olduğunu ifade eden Öztürk, “Buradaki kamp sürecimiz bitti. Maç haftasına girdiğimiz için Bolu’da kampa devam edeceğiz. Ankara’da futbolcularımızın sağlık kontrolleri de yapılacak. Orada bir hastane ile anlaşıldı. Sonrasında da COVİD-19 testlerimizi yaptırıp cumartesi günü sabah kahvaltısından sonra İnegöl’e seyahat edeceğiz.” dedi.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: “FUTBOLCU, ARAYIŞLARIMIZ, DEVAM, EDİYOR”,
Yorumlar
Haber Yazılımı