0
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
16 Nisan 2019 - Salı 13:39 Bu haber 2445 kez okundu
 
FUTSAL TURNUVASI’NDA ÇEYREK FİNAL HEYECANI
SPOR Haberi
FUTSAL TURNUVASI’NDA ÇEYREK FİNAL HEYECANI

Memur-Sen Futsal Turnuvası’nın çeyrek final maçları tamamlandı. Site Kapalı Spor Salonu’nda yapılan turnuvanın çeyrek final maçlarında takımlar yarı finale yükselmek için büyük bir çaba sarf ettiler. Turnuvanın 18 Nisan'da yarı final maçları, 22 Nisan'da ise final maçı gerçekleştirilecek.

AŞKAR: “SPOR DOSTLUK, KARDEŞLİK VE CENTİLMENLİKTİR”

Memur-Sen İl Başkanı ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Kamuran Aşkar yaptığı açıklamada, “Memur-Sen olarak Zonguldak'ta üyelerimizin kaynaşmasını sağlamak, sporun dostluk, kardeşlik, sevgi ve barış olduğunu hatırlatmak amacıyla geçen yıl başlatmış olduğumuz Memur Sen Futsal Turnuvası’nın bu yıl 2’ncisini gerçekleştiriyoruz. Bildiğiniz gibi geçen yıl 16 takımımız katılmıştı. Değişik iş kollarımızdan bu yıl da 15 takımımızın katılımıyla turnuvamızın eleme grupları tamamlandı ve bugünkü çeyrek finaldeki maçlarımızı tamamladık. Ardından 18 Nisan'da yarı final maçlarımız ve 22 Nisan'da ise final maçımız ile beraber 2’nci futsal turnuvasını tamamlamış olacağız. Ben özellikle bu kaynaşmayı sağlamamız noktasında bize destek veren Memur-Sen'in değerli başkan ve yöneticilerine, yine özellikle bu turnuvanın gerçekleşmesinde emek veren, her daim bizimle beraber olan ve aynı zamanda oyuncu olarak da turnuvaya katkı sunan Sayın Gençlik Spor İl Müdürümüz Hakan Yüksel’e huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Ve özellikle şunu da vurgulayarak bitiriyorum ki spor dostluk, kardeşlik ve centilmenliktir. Bunun en güzel örneklerini burada oynayan memur arkadaşlarımız, memurluğun yanında amatör olarak da sporda centilmenliği, dostluğu ve kardeşliği gösterdikleri için ben hepsine tek tek takım kaptan ve sorumluları başta olmak üzere hepsine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

YÜKSEL: “MEMUR SEN ÖNDERLİĞİNDE DEVAM ETTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ”

Kamuran Aşkar’ın ardından bir konuşma yapan Gençlik Spor İl Müdürü Hakan Yüksel ise şunları söyledi, “Geleneksel hale getirmek için gayret gösterdiğiniz Memur Sen Futsal Turnuvası’nın bu yıl 2’ncisi başladı. Kurumlar arasında kaynaşmayı sağlamak, sporun sadece spor değil kardeşlik, dostluk ve kaynaşma kurgusunun bir arada olduğunu, sporun ailelerle birlikte yapılabildiğini göstermek amacıyla burada arkadaşlarımızla birlikte akşamları vakit geçiriyor ve eğleniyoruz birlikte. İnşallah bundan sonraki senelerde daha da yüksek katılımla bu güzel organizasyonların Memur Sen önderliğinde devam ettirmeyi düşünüyoruz.”

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: FUTSAL, TURNUVASI’NDA, ÇEYREK, FİNAL, HEYECANI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı