İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
30 Aralık 2016 - Cuma 12:55 Bu haber 1535 kez okundu
 
GMİS Genel Sekreteri beyin kanaması geçirdi
GMİS Genel Sekreteri beyin kanaması geçirdi
GÜNDEM Haberi
GMİS Genel Sekreteri beyin kanaması geçirdi

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Sekreteri Hakkı Arslan beyin kanaması geçirdi. Bartın Devlet Hastanesi’ne kaldırılan sendikacının tedavisi sürüyor.
GMİS Genel Sekreteri Hakkı Arslan, yaklaşık üç gün önce Bartın’da rahatsızlandı. His kaybı ve uyuşma nedeniyle Bartın Devlet Hastanesi’ne kaldırılan 51 yaşındaki Hakkı Arslan için tetkikler yapıldı. Beyin kanaması geçirdiği tespit edilen Hakkı Arslan; Yoğun Bakım Ünitesi’ne alındı. Haberi alan GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci ve yönetim kurulu üyeleri Bartın'a hareket etti. İHA'ya Arslan'ın durumu hakkında bilgi veren GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci, "Haberi alır almaz Bartın'a hareket ettik. Bartın Devlet Hastanesi'ndeyiz. Burada bekliyoruz" diye konuştu. 
Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doktor Osman Açıkgöz de İHA'ya yaptığı açıklamada, "Doktorlarından aldığımız son bilgiye göre, her hangi bir şekilde beyin ölümü söz konusu değil. Durumu kritik olmakla birlikte Hakkı Arslan hayattadır ve tedavisi sürmektedir. İlerleyen saatler neyi getirir bilmiyoruz ama hastamız yaşamını sürdürmektedir" dedi.
Arslan'ın makineye bağlı tedavisinini sürdüğü öğrenildi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: GMİS, Genel, Sekreteri, beyin, kanaması, geçirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı