Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

SGK’DAN KAN BAĞIŞINA DESTEK
ULAŞIMA KAPALI KÖY YOLU KALMADI
İŞSİZLİK ARTTI
Haber Detayı
13 Şubat 2018 - Salı 16:37 Bu haber 1177 kez okundu
 
GMİS’ten AK Parti’ye ziyaret
Tosun, “Zonguldak'ın çıkarları için beraber birlik beraberlik içerisinde çalışmalıyız”
GÜNDEM Haberi
GMİS’ten AK Parti’ye ziyaret

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci ve Genel merkez yönetim kurulu AK Parti il Başkanı Zeki Tosun’u ziyaret etti.

GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci beraberinde Satılmış Uludağ, İsa Mutlu, Adnan Tıska ve Kahraman Kabasakal ile birlikte 20 Ocak’ta yapılan olağan kongrede yeniden başkanlığa seçilen AK Parti il Başkanı Zeki Tosun’a “hayırlı olsun” dileğinde bulundu.

Ziyarette konuşan GMİS Genel Başkanı Demirci, “Başkanımızı hayırlı olsun ziyaretine geldik. Tekrar göreve seçilmesinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Biz sendika olarak her zaman başkanın yanında olduğumuzu ve kendilerinin Türkiye Taşkömürü Kurumu ve Zonguldak'ımız için iyi işler yapacağına inanıyoruz. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.
 

TOSUN: SİZLERİ DESTEKLİYORUZ

Maden işçilerinin zor bir görev yaptıklarını belirten AK Parti il Başkanı Zeki Tosun da, GMİS yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kongremizin ardından tekrar göreve geldik ve 30 yeni arkadaşımızla beraber yönetimimizin kurduk ve çalışmalarımıza başladık. Sizlerin Zonguldak ülkemiz ve milletimiz için verdiğiniz destekleri biliyoruz ve teşekkür ediyoruz. Zor bir iş yapan madencilerin haklarını koruma noktasında güzel işler yaptığınızı biliyoruz ve bu konuda sizleri destekliyoruz. Hepimiz Zonguldak için Zonguldak'ın çıkarları için hep beraber birlik beraberlik içerisinde çalışmalıyız. Başka gidecek bir şehrimiz yoktur. Bu mücadeleyi sizlerle beraber her zaman vermeye hazırız. Nerede ihtiyaç duyuluyorsa biz de onu orada olmaya hazırız. Tek gayemiz Zonguldak’ı yaşanabilir bir kent haline getirmektir. Bizim tek amacımız daha mutlu insanların olduğu bir şehir yaratmaktır. Umarım yeni dönemde bunların çoğunu başaracağınıza inanıyorum. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde ifade etti.

Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: GMİS’ten, AK, Parti’ye, ziyaret,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı