Gülüç’de Afrin Şehitleri anıldı google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
26 Şubat 2018 - Pazartesi 13:00 Bu haber 4930 kez okundu
 
Gülüç’de Afrin Şehitleri anıldı
Gülüç’de Afrin Şehitleri anıldı
GÜNDEM Haberi
Gülüç’de Afrin Şehitleri anıldı

Gülüç Belediye başkanlığı  tarafından Türk silahlı kuvvetlerimiz tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde başlatılan ''Zeytin Dalı'' harekatında şehit düşen askerlerimiz için mevlid okutuldu.
Gülüç Belediye düğün salonunda yapılan anma gecesinde Afrin'de şehit düşen askerlerimiz için kuran-ı kerim, Mevlid-i şerif okundu ve dualar edildi. 
Saygı duruşuyla ve ardından İstiklal marşının söylenmesiyle başlayan geceye Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve Gülüç halkı katıldı.
Başkan Demirtaş yaptığı konuşmada şunları söyledi.
'' Türk silahlı kuvvetlerinizin terör koridorunu önlemek ve ülkemize yönelecek tehditleri bertaraf etmek için Arfin' de başlatığı operasyonu destekliyoruz. İnşallah Mehmetçiğimizin burnu bile kanamadan operasyonu başarıyla sonlandıracaktır. Ülkemiz üzerinde son yıllarda büyük oyunlar oynanmaktadır. Emperyalist güçler halkımız arasına fitne fesat sokarak bizleri bölmeye çalışmaktadır. Türk milleti olarak Türküyle , Kürdüyle, Lazıyla, Çerkeziyle, Abazasıyla bir bütünüz. Bu ülkeyi asla bölömiyecekler ve böldürtmeyeceğiz. Afrin'de Şehit olan kahraman askerlerimize Allah'tan rahmet, yaralanan gazilerimizede acil şifalar diliyorum. Allah Afrin operasyonunda yer alan kahraman askerlerimizin yar ve yardımcısı olsun, dualarımız ve kalbimiz kahraman askerlerimizle birlikte'' dedi.

Haber Merkezi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gülüç’de, Afrin, Şehitleri, anıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı